مقالات

قیمت مخازن پلی اتیلن در مشهد

مخازن پلی اتیلن، یکی از کاربردی‌ترین و مهم‌ترین مخازن هستند. استفاده از این مخازن، بسیار گسترده شده است؛ به‌طوری که، در شهر‌های مختلف به­ویژه مشهد کاربرد دارند. شهر مشهد یکی از شهر‌هایی است که به این مخازن نیاز دارد. در سال‌های اخیر، اهمیت ذخیره و نگه‌داری از آب و سیالات دیگر، به‌صورت روز‌افزون در حال افزایش است؛ از‌این‌رو، تقاضا برای خرید و قیمت مخازن پلی اتیلن در مشهد بسیار زیاد شده است.

 

فروش مخزن پلی اتیلن در مشهد

امروزه، انواع مختلفی از مخازن دخیره آب، تولید و به بازار عرضه می‌شوند. مخازن پلی اتیلن که با نام مخازن پلیمری نیز شناخته شده‌اند، بیشترین کاربرد را در میان آن‌ها دارند؛ بنابراین، آمار تولید و فروش مخزن آب پلی اتیلن در بازار بسیار افزایش یافته است.

ذخیره و نگه‌داری از آب در شهر مشهد، بسیار اهمیت دارد. با‌توجه به این موضوع، قیمت مخازن پلی اتیلن در مشهد و سایر شهر‌ها بسیار مناسب است. این امر موجب می‌شود تا خرید این محصولات به‌راحتی و با کیفیت مناسب انجام شود.

نکته مهمی که وجود دارد، توجه به برخی نکات در هنگام خرید این محصولات است. شما باید در زمان خرید به کیفیت مخازن توجه داشته باشید؛ از‌ آن‌جایی که، از این مخازن در محیط‌ها و شرایط آب‌و‌هوایی مختلف استفاده می‌شود، باید مخازنی با مقاومت و کیفیت بالا انتخاب کنید. منبع خریداری­شده باید در برابر عواملی همچون، گرما، نور خورشید، سرما و گرد‌و‌وغبار مقاوم باشد.

یکی‌دیگر از نکات مهم در‌هنگام خرید یک مخزن آب، توجه به قیمت آن است. قیمت مخازن پلی اتیلن در مشهد بسیار متنوع است. شما باید با‌توجه به نیاز‌های خود، یکی از انواع مخازن را انتخاب کنید. البته توجه داشته باشید که قیمت بالای این مخازن، نشان‌دهنده کیفیت بالای آن‌ها نیست. بلکه باید به ضخامت، کیفیت، ابعاد و جنس آن‌ها دقت کنید.

4عدد تانکر آب پلاستیکی

ویژگی های تانکر آب پلی اتیلن

ویژگی های وان و مخازن پلی اتیلن در مشهد

به‌طور کلی، مخازن پلیمری از محبوبیت بیشتری نسبت به نمونه‌های فلزی برخوردار هستند. دلیل این امر قیمت مخازن پلی اتیلن در مشهد، کیفیت و کاربرد آن‌ها است.

وزن کم

جا‌به‌جایی و انتقال مخازن آب پلیمری به­راحتی انجام می‌شود. این در‌حالی است که، انتقال و نصب مخازن فلزی بسیار سخت خواهد بود. دلیل این امر، وزن بسیار سنگین مخازن فلزی است. مشکل وزن سنگین، در مخزن‌های پلیمری برطرف شده است.

نصب آسان

یکی‌دیگر از ویژگی‌های مهم، نصب آسان و راحت مخازن پلی اتیلن است. شهر مشهد، بیشترین آمار مربوط به انواع پروژه‌ها را در دست دارد؛ بنابراین، نصب سریع و آسان باید در اولویت قرار بگیرد. در این‌ هنگام، آمار استفاده از مخازن فلزی که نیازمند آماده‌سازی طولانی هستند، بسیار کاهش پیدا می‌کند. البته، قیمت مخازن پلی اتیلن در مشهد، به این امر نیز بستگی دارد.

تنوع بالا

بدون‌شک، تنوع بالا یکی از مزایا مخازن آب محسوب می‌شود؛ چرا‌که، هر فضایی با‌توجه به ابعادی که دارد، به یک مخزن نیازمند هستند؛ به‌عنوان مثال، مخزن آب ۴۰۰۰ هزار افقی، مخزن آب ۶۰۰۰ عمودی و وان پلی اتیلن ۱۰۰۰ لیتری از محبوب‌ترین محصولات هستند.

قیمت مقرون‌به‌صرفه

با‌توجه به مزایا و ویژگی‌هایی که این مخازن برای ذخیره و نگه‌داری از انواع سیالات ارائه می‌دهند، قیمت آن‌ها بسیار مناسب است؛ بدون‌شک، قیمت مخازن پلی اتیلن در مشهد بسته به عوامل مختلف تغییر می‌کند.

طراحی منحصر‌به‌فرد با ظاهری جذاب

استفاده از مخازن پلی اتیلن در مشهد بسیار پر‌طرفدار است. دلیل این امر آن است که، منبع آب پلی اتیلن علاوه‌بر کارایی مناسبی که دارد، جذابیت فضا را چندین برابر می‌کند. تصور کنید، یک مخزن آب فلزی با سطح نا‌هموار که نقاط جوشکاری آن مشخص است، در فضای باغ یا باغچه شما قرار بگیرد. بدون‌شک، فضای خوشایندی ایجاد نخواهد شد. حال این مخزن فلزی را با یک تانکر آب پلاستیکی با سطح صاف و یک­دست جایگزین کنید.

با‌کیفیت، با‌دوام و ایمنی بالا

یکی از مهم‌ترین و اساسی‌ترین ویژگی‌های این محصولات، کیفیت و دوام بالای آن‌ها است. این امر موجب شده است تا از آن‌ها در زمینه‌های مختلف استفاده شود؛ به‌عنوان مثال، مخزن آتش نشانی یکی از کاربرد‌های گسترده آن است. در‌حالت‌کلی، قیمت مخازن پلی اتیلن در مشهد با‌توجه به تمام ویژگی‌های آن ‌ها، بسیار مقرون‌به‌صرفه و مناسب است.

نمایی از دو عدد مخزن آب پلی اتیلن

انواع مخازن آب پلی اتیلن

انواع محصولات عرضه شده در مشهد

در حال حاضر، انواع مختلفی از مخازن پلی اتیلن، در مشهد به بازار عرضه می‌شوند. هر ‌کدام از انواع این محصولات در ابعاد و لایه‌های مختلف وجود دارند. یکی از مهم‌ترین فاکتور‌ها برای تقسیم‌بندی انواع مخازن، ضخامت آن‌ها است.

به‌طور کلی تا‌کنون، ۳ ضخامت مختلف برای مخازن پلی اتیلن ایجاد شده است. برای تعیین میزان ضخامت آن‌ها، از لایه استفاده می‌شود که شامل مخازن یک لایه، ۳ لایه و ۴ لایه می‌شود؛ بدون‌شک، قیمت مخازن پلی اتیلن در مشهد بسته به ضخامت آن‌ها متفاوت است.

 

مخازن افقی

مخازن افقی که با نام مخازن خوابیده نیز شناخته می‌شوند، یکی از انواع تانکر آب پلاستیکی هستند. یکی از رایج‌ترین و کاربردی‌ترین مخازن موجود در بازار، همین مخزن افقی است. از این نوع مخازن، اغلب برای ذخیره‌سازی و نگه‌داری آب آشامیدنی در ساختمان‌ها و منازل استفاده می‌شود. مخازن افقی، به شکل استوانه طراحی شده‌اند.

این محصولات به‌گونه‌ای تولید می‌شوند که از ورود نور خورشید به مخزن جلوگیری می‌کنند. از ویژگی‌های منحصر‌به‌فرد آن می‌توان به انتقال آسان سیالات اشاره کرد. همچنین، آن‌ها در وزن‌های مناسب و سبک تولید می‌شوند. تمام ویژگی‌های این مخزن موجب شده تا از آن‌ها در زمینه‌های مختلف بهره گرفته شود.

 

مخازن عمودی

یکی‌دیگر از انواع مخازن پلی اتیلن، مخازن عمودی هستند. این محصولات با نام مخازن ایستاده نیز شناخته می‌شوند؛ چرا‌که طراحی آن‌ها به‌صورت یک استوانه صاف انجام شده است. شما می‌توانید انواع یک لایه، ۲ لایه و ۳ لایه این مخازن را با‌توجه به نیاز خود تهیه کنید.

نکته قابل‌توجه این است که، از این محصول اغلب برای نگه‌داری مواد اسیدی و شیمیایی استفاده می‌شود. دلیل این امر، قابلیت تحمل ph در این مخازن است. تفاوت مخازن عمودی و افقی، در شرایط استفاده از آن‌ها دیده می‌شود.  قیمت مخازن پلی اتیلن در مشهد، به انواع آن‌ها بستگی دارد.

 

مخزن قیفی

یکی از مخازن رایج و کاربردی در مشهد، مخازن قیفی هستند. این مخازن، مخزن مخروطی نیز نامیده می‌شوند. همچنین، نام‌های های زوک و ته قیفی از دیگر نام‌های این مخزن به‌شمار می‌روند. این محصولات به‌دلیل داشتن انتهای مخروطی شکل، امکان تخلیه آسان مایعات را ایجاد می‌کنند. نکته مهم این است که این مخازن قیفی، در انواع یک لایه و ۳ لایه با ظرفیت‌های مختلف در بازار وجود دارند.

نصب و اجرای آن‌ها با استفاده از پایه‌های فلزی انجام می‌شود؛ بنابراین، در ‌هنگام خرید به پایه‌های مورد‌نیاز آن‌ها نیز توجه داشته باشید. از ویژگی‌های مهم این مخازن قیفی می‌توان به ظرفیت‌های مناسب و استاندارد آن‌ها اشاره کرد. از‌ آن‌جایی که، استفاده از مخازن قیفی در شهر مشهد بسیار رایج است، قیمت مخازن پلی اتیلن در مشهد بسیار مناسب است.

 

مخزن های مکعبی

مخزن‌های مکعبی با نام‌های مخازن کتابی، آب دیواری و آسان‌رو شناخته می‌شوند. این محصولات برای زمانی طراحی و تولید شده‌اند،که افراد به‌صورت جدی با کمبود فضا مواجه هستند. در این ‌هنگام، از مخازن مکعبی استفاده شده تا فضای کمی اشغال شود. نکته‌ای که وجود دارد، قیمت مخازن پلی اتیلن در مشهد است. این مخازن از قیمت بالایی در مقایسه با سایر محصولات برخوردار هستند.

از مزایا این محصولات می‌توان به عایق­بودن آن‌ها در برابر دما‌های مختلف اشاره کرد. این منبع به‌صورت یکپارچه و بدون وجود هیچ‌درزی تولید شده است. همچنین، مقاومت بالای آن در برابر اشعه فرابنفش خورشید از دیگر مزایا به‌شمار می‌رود.

ایجاد جلبک و رسوب، یکی از مهم‌ترین مشکلات نگه‌داری از سیالات مختلف است؛ به‌طوری که، بسیاری از افراد در‌هنگام خرید یک منبع مناسب با چالش رو‌به‌رو می‌شوند. نکته مهم این است که، مخازن مکعبی از ایجاد جلبک و رسوب جلوگیری می‌کنند.

 

منبع 

مطالب مرتبط

1 نظر در “قیمت مخازن پلی اتیلن در مشهد

  1. سپاهان گفت:

    بسیار مقاله جالبی بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *