مقالات

فروش مخزن آب پلی اتیلن در اراک

مخزن آب پلی اتیلن در اراک

فروش مخزن آب پلی اتیلن در اراک که از مخزن پلاستیکی و قابل انعطاف با دوامی می باشد معمولا در جاها یی به کار برده می شود که دارای صنعت کشاورزی و همچنین نیاز به ذخیره آب و مواد و .. دارند . شهر اراک از آن جایی که جزو پر مصرف ترین شهر های ایران در زمینه مخزن آب پلی اتیلن به شمار می آید از این رو تولید و فروش آن نیز در شهر بالا می باشد .

 

فروش مخزن آب پلی اتیلن در اراک

بنابراین فروش عمده و خرده مخازن پلی اتیلن در بازاراراک بسیار زیاد می باشد و مخزن آب پلی اتیلنی نیز جزو پر فروش ترین نوع مخزن آب پلی اتیلن به شمار می آید. هرگز مخزن پلی اتیلنی نرمال را به طور مداوم در معرض حرارت های بالای ۴۵ درجه سانتیگراد قرار ندهید، هرگز مخزن آب پلی اتیلن پر شده را جابجا نکنید، توجه داشته باشید طراحی مخزن بر اساس چگالی آب می باشد، پس برای نگهداری مایعات چگالی بالاتر از مخازن ویژه استفاده نمایید.فروش مخزن آب پلی اتیلن در اراک بسیار ویژه و مناسب است.

 

فروش مخزن آب پلی اتیلن در اراک

فروش مخزن آب پلی اتیلن در اراک

 

 

 

مزایای فروش مخرن آب پلی اتیلن در اراک

  • مقاومت بالا در مقابل انواع اسید ها و مواد شیمیایی
  • مقاوم در برابر عوامل مخرب جوی
  • بدنه قوی
  • ضد فرسایش
  • مقاوم در برابر قارچ زدگی و رشد باکتری
  • سطح داخلی و خارجی کاملاً صیقلی
  • سبک
  • تضمین ماندگاری آب در مخزن بدون تغییر در خواص فیزیکی و شیمیایی
  • ضد زنگ بودن
  • تنوع در سایز و حجم

 

فروش مخزن آب پلی اتیلن در اراک

فروش مخزن آب پلی اتیلن در اراک

 

 

کیفیت مخزن آب پلی اتیلن در اراک

مواد اولیه این مخازن از بهترین نوع پلی اتیلن تهیه می گردد.

فروش مخزن آب پلی اتیلن در اراک بسیار بالا و مشتریان فراوارنی دارد.کی کیفیت این محصول را ثابت میکند.

و محاسبه ضخامت این مخزن آب پلی اتیلن با احتساب چگالی حجمی پودر معادل ۳۵۰ کیلوگرم بر متر مکعب صورت می گیرد و قطعات صلب شده دارای چگالی معادل ۹۳۰ کیلوگرم بر متر مکعب می باشد و این امر باعث ایجاد استحکام و مقاومت بالا در تنش منجر به ترک خوردن و شکستن می گردد..کلیه ی مخزن آب پلی اتیلن پلاستیکی ومخزن پلی اتیلن بصورت کاملاً یکپارچه و بدون درز و از بهترین مواد اولیه می باشد.ضخامت مخازن پلاستیمی و مخازن پلی اتیلن در طرح های مختلف متفاوت می باشد.مخزن آب پلی اتیلنی و مناسب جهت استفاده در هر شرایط آب و هوایی می باشد.

مخازن برای استفاده در شرایط فشار یک اتمسفر طراحی شده لذا از هواکش با اندازه مناسب جهت جلوگیری از بروز خلاء استفاده کنید.

نصب مخزن را به عوامل فنی با تجربه واگذار کنید.دقت نمایید تا تمامی هشدار ها در راهنمای نصب مخزن رعایت شود تا بتوانید از خدمات پس از فروش بهره گیری کنید.

در هنگام نصب حتماً از اتصالات انعطاف پذیر جهت ارتباط مخزن با پمپ استفاده نمایید.

مخازن باید در دوره های زمانی معینی بازدید شوند. خصوصاً محل ورود اتصالات که احتمال بروز نشت وجود دارد.

همیشه بیرون و درون مخزن پلی اتیلنی و تانکر پلاستیکی را تمیز نگهدارید، خصوصاً زمانی که آب اشامیدنی در داخل آن نگهداری می شود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *