مقالات

خرید مخزن آب پلی اتیلن در ورامین ، پاکدشت و افسریه با ۵ راهکار

مخزن پلی اتیلن ورامین

منبع آب پلی اتیلن در ورامین، پاکدشت و افسریه و مخزن آب فلزی پر طرفدار ترین مخزن ذخیره سازی آب در یک دهه گذشته در ایران هستند. اما به دلیل مزایای مخزن آب پلاستیکی ای که از پلی اتیلن بهداشتی و با کیفیت ساخته شده اند موجب شده کمتر کسی به دنبال خرید مخزن فلزی باشد مگر اینکه نیاز به مخزنی با ابعاد خاصی داشته باشد و یا محل نصب مخزن به گونه ای است که در کنار شعله های آتش و یا امکان برخورد اجسام به مخزن وجود داشته باشد . برای بسیاری از مصارف خانگی و صنعتی ما مخزن پلی اتیلن را پیشنهاد می کنیم.

اگر مخزن آب  پلی اتیلن ورامین ، پاکدشت و افسریه قرار است در فضایی نصب شود که نور به آن تابیده می شود حتماً باید خاصیت ضد جلبکی داشته باشد . در غیر این صورت آب درون آن جلبک خواهد زد و شرایط برای رشد باکتری ها فراهم شده و آن آب برای مصارف بهداشتی غیر قابل استفاده خواهد بود. در میان مخزن پلی اتیلنی، مخزن آب پلی اتیلن سه لایه ضد جلبک بوده و انتخاب مناسبی است . همچنین باید دقت شود که بدنه مخزن آنتی یو وی باشد . در واقع در برابر اشعه یو وی آفتاب مقاومت داشته تا دچار پوسیدگی و ترک نشود .

با توجه به خاصیت ضد خوردگی پلی اتیلن HDPE 3840 این ماده پایداری بسیار بالایی در برابر مواد اسیدی و خورنده دارد .  به همین دلیل مخزن پلی اتیلن سنگین ، برای نگهداری بسیاری از انواع اسید ها مانند اسید سولفوریک ، اسید استیک ، اسید کلریدریک و اسید فسفریک  می تواند بهترین و اقتصادی ترین گزینه باشد . نشتی یکی از مشکلاتی است که ممکن است این مخازن در محل جوشکاری به آنها دچار شوند  همچنین مخازن پلی اتیلنی در مقایسه با مخازن استیل ضد زنگ و ضد اسید بسیار ارزان تر و اقتصادی تر هستند . در نهایت لازم به ذکر است که در خصوص اسید نیتریک باید دقت بیشتری نمود و بهتر است سالیانه یا دو سالانه مخازن پلی اتیلنی را تعویض کنید .

تانکر و مخزن آب

تانکر و مخزن آب در ورامین

انواع تانکر آب در ورامین، پاکدشت و افسریه و کاربرد آنها چیست ؟

 1. مخزن آب افقی : این مخزن با داشتن ارتفاع کم در فضاهایی با محدودیت ارتفاع به خوبی قابل نصب و استفاده هستند .
 2. مخزن آب عمودی : این مخزن با اشغال کمترین سطح در مکان هایی که محدودیت ارتفاع ندارند قابل استفاده می باشند .
 3. مخزن آب مکعبی و کتابی : این مخزن در سه حجم ۲۳۰ لیتری مکعبی ، ۸۰۰ لیتری مکعبی افقی و ۱۰۰۰ لیتری و ۲۰۰۰ لیتری کتابی تولید می شوند . این مخزن مکعبی با شکل هندسی خاصشان با اشغال کمترین فضا و با امکان نصب در فضاهای بلا استفاده ، حجم ذخیره قابل توجهی را در اختیار شهروندان عزیز قرار می دهند .
 4. مخزن تک لایه: این مخزن به صورت بی رنگ و یا رنگی مطابق سفارش مشتری قابل تولید می باشند.
  کاربرد مخزن تک لایه در چیست؟ ذخیره سازی آب آشامیدنی در مکانهای تاریک و مواد غذایی و انواع مواد شیمیایی
 5. مخزن دو لایه: لایه داخلی این مخزن بی رنگ یا سفید و لایه بیرونی آنها رنگی می باشد. به دلیل وجود لایه رنگی نور کمتری  به داخل مخزن نفوذ پیدا می کند.
  کاربرد مخزن دو لایه چیست ؟ذخیره سازی آب آشامیدنی و مواد غذایی و انواع مواد شیمیایی
 6. مخزن آب سه لایه: این مخزن دارای سه لایه با رنگهای متمایز می باشند . به صورت معمول لایه های داخل و بیرونی سفید رنگ هستند و لایه میانی با رنگ مشکی مانع نفوذ از نور به داخل مخزن می شود. این مسئله در محیط های روشن علاوه بر جلوگیری از تشکیل و رشد جلبکها در داخل مخزن نگهداری آب ، مانع از تاثیر مخرب نور آفتاب و اشعه یو وی آن بر ترکیبات شیمایی دیگر سیالات ذخیره شده در این مخزن می گردد.
مخزن آب در ورامین

مخزن آب در ورامین و افسریه

موارد مصرفی تانکر آب در ورامین و پاکدشت و افسریه :

۱٫ذخیره سازی آب شرب برای خانه یا ساختمان

۲٫ذخیره سازی اسید و یا مواد شیمیایی

۳٫مورد استفاده برای آبیاری باغ و باغچه و حتی مزرعه

۴٫ذخیره آب آتشنشانی

ضخامت و وزن مخزن آب پلی اتیلن 

در مخزن آب پلی اتیلن ورامین ، پاکدشت و افسریه مبحث وزن مخازن کاملا بستگی به موادی که می خواهید درون آن نگهداری کنید دارد . ولی در مخزن آب ورامین ، پاکدشت و افسریه به دلیل رعایت استاندارد ها میتوانید هر ماده ای با هر چگالی را بریزید . این مخازن برای هر مواد و هر فضایی دارای استاندارد می باشد . پس با خیال راحت می توانید آن را خریداری کنید .

اگر می خواهید تانکر آب ورامین ، پاکدشت و افسریه را در پشت بام بگذارید می توانید از مخزن های افقی استفاده کنید ، اگر می خواهید در پارکینگ خانه نصب کنید باید از مخزن های عمودی استفاده کنید ، البته بستگی به فضایی که می خواهید در آن نصب کنید هم دارد . برای مکان زیرپله هم از مخازن شیب دار استفاده کنید .

اگر برای شما فشار آب قوی مهم است می توانید از مخازن ایستاده یا عمودی استفاده کنید .

اگر هم مقاومت بالا برای شما اهمیت دارد  مخازن افقی یا خوابیده را  می توانید  تهیه کنید  .

شرایط ضمانت نامه این منبع آب ورامین ، پاکدشت و افسریه عبارتند از 

سطح زیر مخزن اب صاف و تراز باشد .

در صورت داشتن زیر سازی برای مخزن باید زیر سازی بدونه شیب باشد  .

زیر مخزن آب ساوه نباید آجر یا بلوک و امثال اینها باشد .

ضمانت این مخزن فقط شامل آب می شود ، مواد شیمیایی و روغن و … شامل ضمانت نمی شوند .

مزایای منابع پلی اتیلن ورامین ، پاکدشت و افسریه  

 • به علت پیش ساخته بودن نصب آنها سریع و راحت است .
 • این مخازن وزن کمی دارند و در حمل و نقل راحت است .
 • در برابر خوردګی و ساییدګی مقاومت بالا دارد .
 • این مخزن ها طول عمر قابل توجهی از خود نشان دادند . در برابر خوردګی بسیار مقاوم هستند .
 • بهداشتی بودن مخازن
 • هزینه پایین تعمیر و نګهداری
 • مخزن پلی اتیلن ورامین ، پاکدشت و افسریه به راحتی در دسترس شما خواهند بود ، به صورت حضوری و غیر حضوری (از سایت مخزن پلاس و یا تلفنی ) می توانید سفارش خود را ثبت کنید .
 • قیمت این مخازن نسبت به دیګر مخزن های موجود در بازار مقرون به صرفه تر است .
 • برای نګهداری خیلی از مواد میتوان از این مخازن استفاده کرد ، با توجه به جنس و ترکیب ساختاری شان می توانند هم برای ذخیره مواد شیمیایی هم آب شرب و حتی روغن و اسید هم مورد استفاده قرار بګیرند .
 • با توجه به اشکال ګوناګونی که دارند برای هر فضا یی مناسب است . محدودیت فضایی ندارند زیرا ابعاد و اشکال مختلفی دارند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *