مقالات

خرید مخزن آب پلی اتیلن طبرستان با ۷ راهکار+چگونه مخزن آب طبرستان بخریم؟

خرید مخزن آب پلی اتیلن طبرستان

در این مقاله با خرید مخزن آب پلی اتیلن طبرستان با ۷ راهکار آشنا می شویم و چگونه مخزن آب طبرستان بخریم را بررسی میکنیم :

مخزن آب پلی اتیلن طبرستان یکی از مرغوب ترین و با کیفیت ترین تانکر های در بازار می باشد.ما با بررسی ۷ راهکار متوجه میشویم که چگونه مخزن آب طبرستان بخریم. کیفیت منبع آب طبرستان، به این دلیل مرغوب است که در ساخت آن از مواد زاید استفاده نشده است. البته مخزن های با کیفیت دیگری نیز که هم رده این برند باشد تولید می شود.

این برند جزو قدیمی ترین برند های بازار مخازن پلی اتیلن می باشد.همچنین متنوع ترین سبد محصول را در بازار به خود اختصاص داده است ، به این دلیل که تقریبا تمامی لیتراژ های مخزن آب را تولید میکند.

وان پلی اتیلن بشکه های آبی رنگ مخازن قیفی نیز جزو سبد محصول کارخانه طبرستان می باشد.ما در این مقاله مفصلا بحث میکنیم در دو قسمت که که آیا مخزن طبرستان انتخابی خوبی است ؟

با ۷ راهکار سریع به شما میگویم چگونه بهترین انتخاب را داشته باشید پس با ما همراه باشید.


چرا مخزن آب پلی اتیلن طبرستان بخریم ؟

مخزن آب طبرستان از مواد زاید در تولید محصولات خود استفاده نمیکند . این به چه معنی است ؟

افزوده شد: در ساخت مخزن آب پلی اتیلن طبرستان مواد اولیه آی که برای ساخت آن استفاده میشود پلی اتیلن می باشد.
تا اینجای بحث همه کارخانه ها با هم در مواد اولیه به کار رفته مشترک هستند ، مواد اولیه آنها از یک محل تهیه میشود.

اما یکسری از کارخانه های تولید کننده هستند که ۱۰۰ درصد از پلی اتیلن ۳۸۴۰ استفاده نمیکنند و مواد ضایعاتی در ساخت منبع آب استفاده میکنند .برای مثال در ساخت یک مخزن آب ۱۰۰۰۰ لیتری عمودی که وزن استاندارد این مخزن ۳۰۰ کیلوگرم می باشد ، کارخانه های نا متعبر و بدون گواهی بهداشت دویست و هفتاد کیلو گرم پلی اتیلن ۳۸۴۰ استفاده میکنند و ۳۰ کیلوگرم پلی کربنات .

طبیعتا مخزن آب پلی اتیلن این تولید کننده دارای ناخالصی می باشد ، به همین دلیل ما میگوییم که در خرید منبع آب حتما دقت به خرج بدهید ، تا مواد اولیه آن صد در صد مرغوب و خالص باشد.

البته ما در این مقاله ۷ راهکار قدرتمند در رابطه با خرید مخزن آب به شما میگوییم که چگونه بهترین انتخاب را داشته باشید. پس جای هیچ نگرانی نیست.


تفاوت مخزن آب خالص و نا خالص:

۱) مخزن خالص عمر مفید بسیار بیشتری دارد .
۲) مخزن خالص نور خورشید را تحت هیچ شرایطی عبور نمیدهد.
۳) مخزن خالص مقاومت بسیار بهتری در مقابل نور خورشید و سرمای زمستان دارد.
۴) آب داخل تانکر آب خالص کاملا آشامیدنی ، بهداشتی و قابل استفاده است .

افزوده شد: عمر مفید به چه معناست که در قسمت بالا توضیح داده شده است ؟ یعنی اینکه تانکری که دارای پلی کربنات هست و در ساخت آن از موادی غیر از پلی اتیلن استفاده شده ، ناخالص است.

افزوده شد: ماهیت پلی کربنات خشک است و باعث خشکی مخزن آب می شود.و در طولانی مدت یک دفعه مشاهده می کنید ، منبع آب شما سوراخ شده است ، چون ناخالصی دارد.پس این قسمت رو جدی بگیرید!و حتما مخزن آبی تهیه کنید که ناخالصی نداشته باشد.


یک مخزن آب خالص چه ویژگی هایی دارد :

وقتی در ساخت این محصول از مواد ضایعاتی استفاده نشده باشد ، به شرط سه لایه بودن محصول ، نور از هیچ منفذ مخزن نمیتواند عبور کند و کامل آب داخل تانکر ایزوله میشود .
زمانی که این اتفاق بیفتد اصطلاحا گفته میشود مخزن ضد جلبک ، آنتی باکتریال و ضد قارچ است .
پس این اصطلاح رایج در بازار مخازن پلی اتیلن از اینجا سرچشمه میگیرد.
طبیعتا به هر مخزن فروشی که مراجعه کنید این اصطلاحات رو خواهید شنید اما تا وقتی محصول ۱۰۰ درصد خالص نباشد تمامی این تعریفات جنبه تبلیغاتی و بازاریابی خواهند داشت.

♦ زمانی که محصول خالص تولید شده باشد ، به دلیل ماهیت ماده پلی اتیلن ، شما میتوانید تانکر را در دمای مثبت ۶۰ تا منفی ۲۰ قرار بدید . با توجه به شرایط آب و هوایی ایران در هر نقطه ای از کشورمون میتونید تانکر پلاستیکی طبرستان قرار بدید.

♦ برای این قسمت نیاز به توضیح خاصی نیست ، زیرا کاملا واضح و مبرهن هست. کربنات خوراکی نیست که ما از آن در محصولی مانند مخزن آب که جنبه خوراکی و آشامیدنی دارد ، استفاده کنیم.
پس مخزن طبرستان خالص و کاملا فود گرید(قابلیت آشامیدن) می باشد ، آشامیدن آب داخل تانکر پلاستیکی طبرستان باعث مریضی و مسمومیت نمیشود .
البته منظور بنده از مخزن طبرستان تمامی مخازنی هستند که استاندارد تولید میشوند.


۱_ بهترین مخزن آب پلی اتیلن برای َآشامیدن کدام است ؟

یکی از فاکتورهای انتخات بهترین مخزن آب پلی اتیلن قابلیت آشامیدن بودن آن است . برای اینکه شما بتوانید آب داخل منبع ذخیره کنید ، به راحتی از آن استفاده کنید ، حتما باید مخزن شما سه لایه باشد.

سه لایه بودن به این معنی است که یک لایه مشکی رنگ در میان مخزن ، یک لایه داخلی سفید رنگ در داخل ، یک لایه سفید رنگ در بیرون آن وجود داشته باشد.

این سه جداره بودن باعث می شود تانکر در مقابل نور آفتاب جلبک نزند ، باکتری نزند و اصطلاحا تانکر آنتی باکتریال شده باشد.

پس در درجه اول مخزن باید سه لایه باشد. در درجه بعدی محصول باید خالص باشد، که مفصلا در قسمت بالا توضیح دادم. اما به طور خلاصه از محصولاتی استفاده کنید که از پلی اتیلن ۳۸۴۰ پتروشیمی تبریز تولید شده باشند. تشخیص آن کار سختی است و با چند جمله نمیشود توضیح داد .

اما راه ساده این است ، مخزن استاندارد و دارای تاییده سازمان اداره آب وفاضلاب بگیرید.

مخزن آب طبرستان آشامیدنی است


۲_ شرایط گارانتی مخزن آب را حتما رعایت کنید !

تقریبا تمامی کارخانه های تولید مخزن آب دارای گارانتی کتبی هستند.کارخانه طبرستان محصولات خود را ۵ سال گارانتی میکند.دربازار گارانتی های ۳ ساله ، ۷ ساله و ۱۰ ساله نیز وجود دارد.

این ضمانت نامه فقط زمانی معتبر است که شما شرایط نصب را رعایت کرده باشید.

مهمترین قسمت گارانتی یک تانکر آب زیرسازی آن است به همین دلیل سطح زیر را کاملا صاف و تراز بگذارید.
از گذاشتن مخزن بر روی آجر و بلوک جدا خودداری کنید ، چون شامل مفاد ضمانت نامه نمیشود.

توجه کنید سطح زیر دارای شیب نباشد ، بعضا دیده شده است بعضی از مشتریان عزیز ، محصول را بر روی سطح صافی مانند ایزوگام گذاشته اند ، تا اینجا مشکلی نیست ! اما ایزوگام دارای شیب است و تراز نیست .

به طور خلاصه در خرید مخزن آب طبرستان دقت کنید :

۱-سطح زیر صاف و تراز باشد.
۲-زیرسازی مخزن دارای شیب نباشد.
۳-از گذاشتن آجرو بلوک بر زیر مخزن طبرستان خودداری کنید.
۴-گارانتی فقظ شامل آب می باشد و موادی مانند اسید ، گازوییل و روغن شامل گارانتی نمی شوند.

گارانتی مخزن آب طبرستان را رعایت کنید

 


۳_ مخزن آب طبرستان را به قیمت کارخانه نخرید !

دقت کنید وقتی برای خرید یک مخزن آب طبرستان اقدام کنید احتمال بسیار قوی شما به نمایندگی های مجاز مخزن آب طبرستان مراجعه خواهید کرد.
این فروشندگان نیز دارای لیست قیمت مصوبه کارخانه هستند که درانتهای این مقاله قرار داده شده است.

زمانی که شما محصولی را انتخاب میکنید ، فروشنده که کار درستی نیز انجام میدهد ، محصول را به قیمت لیست کارخانه طبرستان اعلام میکند تا به اینجا همه چیز عالی و طبق برنامه است.

اما تقریبا تمامی نمایندگان فروش کارخانه درصد تخفیف دریافت میکنند ، برای همین اصرار داشته باشید که از لیست برایتان درصد تخفیف کم کنند ، زیرا خرید به قیمت لیست کارخانه طبرستان به صرفه نیست.

مخزن طبرستان کیفیت بالایی دارد مفصلا بحث شد اما مشکل اصلی آن قیمت بالای این محصول است.
قیمت این محصول بالاست . برای همین اگر تخفیف نگیرید قیمت بالایی را پرداخت کرده اید.

مخزن آب طبرستان به قیمت کارخانه♣البته قیمت مخزن آب طبرستان در مقابل با قیمت منبع آب فلزی بسیار مناسبتر و به صرفه تراست♣

۴_مناسبترین ابعاد مخزن آب پلی اتیلن را انتخاب کنید!

در خرید مخزن آب پلی اتیلن طبرستان ،حتما به این نکته توجه داشته اید ، که با تعداد زیادی از شکل ها و اندازه ها مواجه میشوید.

یکی از مزیت های اصلی مجتمع پلاستیک طبرستان که اشاره کردیم ابتدای مقاله ، همین بحث گستردگی ابعاد آن است.
این کارخانه توانسته انواع شکل های مخزن پلی اتیلن را تولید کند :

⏺افقی(خوابیده)
⏺عمودی(عمودی)
⏺زیرپله(شیب دار)
⏺آسانرو(کتابی)
قیمت مخزن آب مکعبی
⏺قیفی
⏺بشکه آبی رنگ
⏺وان پلاستیکی(Tub)

برای انتخاب بهترین ابعاد و شکل مخزن دقت کنید ، اگر میخواهید محصول را در پشت بام نصب کنید.
مخزن آب افقی طبرستان را انتخاب کنید .اگر میخواهید در پارکینگ منزل خود نصب کنید از مخزن آب عمودی طبرستان استفاده کنید. طبیعتا برای مکان زیرپله از مخزن های شیب دار ، برای مکان های کم عرض و کم طول مخازن کتابی نصب کنید.

اگر برای شما فشار آب بحث مهم تری است از مخازن پلی اتیلن ایستاده یا عمودی استفاده کنید. مقاومت بهتر و ماندگاری بالاتر اهمیتی بیشتری برای شما دارد از مخازن پلی اتیلن خوابیده یا افقی استفاده کنید.

مخزن آب طبرستان در شکل های مختلف

 


۵_ بهتر است مخزن آب چند لیتری بگیریم ؟

انتخاب لیتراژ مناسب یکی از فاکتورهای خیلی مهم در انتخاب شما است. اگر مخزن آب طبرستان را برای ساختمان میخواهید ، طبق استاندارد اداره آبفا به ازار هر واحد حدالقل ۲۵۰ لیتر و حداکثر ۵۰۰ لیتر مخزن مناسب است.یعنی اگر ۱۰ واحد در ساختمان شما می باشد . حدالقل ۲۵۰۰ لیتر و حداکثر ۵۰۰۰ لیتر استفاده کنید .

اگر باغ دارید و برای باغ یا باغچه خود نیاز به تانکر آب دارید ، این کاملا به استفاده شما بستگی دارد و فرمول ثابتی ندارد.
چون موارد خیلی زیادی در انتخاب لیتراژ موثر هستند.

افزوده شد: اما به طور خلاصه باغ و باغچه تا پانصد مترمربع مخزن آب تا ۵۰۰۰ لیتر در آن استفاده می شود و از پانصد متر به بالا به مخزن بزرگتری احتیاج است.

اما جای نگرانی نیست اگر برای باغ یا کارخانه یا سوله یا مکان های دیگر تانکر میخواهید.
اما لیتراژ مناسب کار خود را نمیدانید. همین الان با ما تماس بگیرید تا با یک مشاوره رایگان مناسب ترین لیتراژ را انتخاب کنید.

مخزن آب چند لیتری بگیریم


۶_ از کجا بفهمیم یک مخزن آب آنتی باکتریال است ؟

آنتی باکتریال بودن یک مخزن دغدغه تمامی خریداران منبع آب طبرستان است . مانند تمامی اصناف دیگر انسان هایی پیدا میشوند که محصولی که درحال فروش آن هستند ، ویژگی هایش ضعیف تر از ویژگی های واقعی آن می باشد .

دیده شده است که مخزنی که ضد جلبک نیست به جای مخزن ضد جلبک فروخته شده است.پس شما باید توانایی تشخیص را داشته باشید.به راحتی این کار امکان پذیر است ، درب تانکر آب پلاستیکی را باز کنید . اگر مخزن دارای سه لایه بود یعنی یک لایه در وسط مشکی رنگ ، یک لایه در داخل سفید رنگ ، یک لایه در بیرون سفید رنگ ، این مخزن سه لایه خواهد بود.

حال دقت کنید تانکری که دارای ۳ لایه باشد نور خورشید را از خود عبور نمیدهد.
میتونم یک سوال بپرسم ؟
چه زمانی آب جلبک میزند؟
آفرین !
زمانی که نور خورشید وجود داشته باشد.

پس چون مخزن آب ۳ لایه هستش نور آفتاب را ازخود عبور نمیدهد پس ما جلبک نخواهیم داشت و در ادامه چون جلبکی وجود ندارد باکتری هم نخواهیم داشت و ما یک محصول آنتی باکتریال خواهیم داشت ، یک منبع آب پلاستیکی طبرستان آنتی باکتریال .

پس اگر مخزن شما ۳ لایه بود که با راهکاری که توضیح دادم آنتی باکتریال هم خواهد بود.

مخزن آب طبرستان آنتی باکتریال

 


۷_ چگونه چیزی را از قلم نیندازیم و همیشه بهترین مخزن آب طبرستان را انتخاب کنیم؟

بهترین راهکار، استفاده از یک چک ‌لیست برای خرید است که شاید به مرور زمان تکمیل‌تر شود. همیشه قبل خرید مخزن آب طبرستان روی چک ‌لیست تمام موارد را کنترل کنید تا چیزی از قلم نیفتد.
همچنین می توانید مقاله چگونه بخریم را نیز مطالعه کنید.

به طور خلاصه و چک لیستی اگر بخواهیم بررسی کنیم برای خرید یک مخزن آب با کیفیت چک لیست زیر را رعایت کنید :

️️️🌼حتما توجه کنید که مخزن آب خریداری شده سه لایه باشد و نحوه تشخصی آن را مفصل توضیح دادیم.
🌼محصولی را انتخاب کنید که از پلی اتیلن خالص ۳۸۴۰ پتروشیمی تبریز ساخته شده باشد که نزدیکترین راه برای انتخاب خالص بودن استفاده از مخازن استاندارد و دارای گواهی بهداشت است.
🌼مخزنی را انتخاب کنید که به ابعاد شما سازگار باشد مخازن در انواع افقی ، عمودی و زیر پله موجود است.
🌼شرایط گارانتی و ضمانت نامه مخصوصا شرایط نصب را رعایت کنید.

ما در این قسمت ۷ راهکار انتخاب بهترین مخزن آب را بررسی کردیم حالا به بررسی دوباره و نهایی مخزن طبرستان می پردازیم :

چک لیست برای انتخاب بهترین مخزن آب پلی اتیلن طبرستان


ویژگی های مثبت مخزن آب پلی اتیلن طبرستان :

۱_مخزن آب طبرستان کیفیت بالایی دارد و این کیفیت پارامتر های زیادی دارد. وزن و ضخامت این مخزن بالا و مطابق استاندارد اداره آب و فاضلاب می باشد.از مواد نا خالص در این کارخانه استفاده نمیشود.
عمرو وماندگاری طولانی مدتی دارد ، سبد محصول این کارخانه نیز تقریبا تکمیل است.

گارانتی و ضمانت تقریبا متعبری دارد برای اینکه مشکلی در استفاده از گارانتی نداشته باشید حتما نکات گارانتی را رعایت کنید.برگه ضمانت نامه کتبی که فروشنده به شما می دهد را نیز حتما نزد خود نگهداری کنید.

۲_نکته دیگر که قابل بحث می باشد تعدد نمایندگی های این کارخانه در ایران است . تقریبا در تمامی شهرها نمایندگان فروش این کارخانه فعال هستند . این مطلب از آن جایی اهمیت پیدا میکند که مخازن کارخانه های دیگر در تمامی شهر ها نمایندگی فعال ندارند. مثلا اگر شما بخواهید مخزن آب در جنوب ایران خرید کنید ، از کارخانه هایی که در شمال یا مرکز کشور تولید میکنند ، قابلیت استفاده ندارد.
فروش منبع آب در مازندران نیز توسط شرکت طبرستان انجام می شود.

۳_به دلیل مسافت زیاد کرایه بسیار بالایی به محصول اضافه میشود و به صرفه نیست . مخزن طبرستان اما در جنوب مرکز و شمال کشور کارخانه و نمایندگی پخش دارد . این به قیمت تمام شده محصول بسیار کمک میکند چرا که کرایه حمل شامل تانکر آب نمیشود .
در کاتالوگ مخازن طبرستان نیز مفصلا به این موارد اشاره شده است.


ویژگی های منفی مخزن آب پلی اتیلن طبرستان :

اما میرسیم به نکات و ویژگی های منفی مخزن آب طبرستان ، اولین نکته ای که قابل ذکر هستش قیمت بالا و بعضا غیر منطقی این محصول هستش ، در بازار مخازن دیگر با کیفیت کاملا مشابه وجود دارد .

۱_اما قیمت های بسیار معقول تری دارند ، یعنی پس از اینکه لیتراژ مورد نظر و ابعاد مورد نظر انتخاب شد.
زمان خرید مخزن آب رسید ، انتخاب های متعددی طبیعتا خواهید داشت ، اما قطعا گرانترین قیمت برای کارخان طبرستان هستش ، میشود با قیمت بسیار بهتر مخزن هم رده آن را گرفت که در این وضعیت اقتصادی خرید بهتر و اقتصادی تری داشته باشیم .

۲_نکته بعدی زمان گارانتی این مخزن می باشد که به نظر ما و تقریبا تمام کارشناسان فعال این حوزه ، ضعف بسیار بزرگی می باشد.گارانتی این کارخانه ۵ ساله می باشد ، که تقریبا نسبت به کارخانه های دیگر بسیار کمتر می باشد.
کارخانه های معتبر فعال در این حوزه هستند که دارای گارانتی و ضمانت ۱۲۰ ماهه می باشند یعنی ۵ سال گارانتی بیشتر . به همین دلیل معمولا مصرف کنندگان سراغ مخزنی میروند که گارانتی بیشتری داشته باشد.
کارخانه طبرستان در این قسمت رقابت را به سایر کارخانه های متعبر واگذار میکند .

نکته بعدی نیز بحث ماهیت گارانتی مخزن پلی اتیلن طبرستان است ، در حال حاضر در این فروشگاه اینترنتی مخازن ارائه میشود که برای اولین بار در گارانتی بی قید وشرط تعویض دارند!
ضمانت طبرستان و کارخانه های دیگر ضمانت تعمیر می باشد. و اگر مخزن آب شما به مشکل خورد و نیاز به خدمات داشت ، اگر شرایط گارانتی را رعایت کرده باشید .

یعنی دقیقا برای گارانتی چه کاری انجام می دهند ؟
در بهترین حالت مخزن شما تعمیر خواهد شد که دیده شده معمولا این هزینه از مشتری دریافت می شود.

حتی هزینه حمل ونقل نیز از مشتری گرفته خواهد شد. این بسیار نکته منفی در رابطه با خرید مخزن آب خواهد بود.

۳_قیمت تقریبا بالای مخزن آب مکعبی طبرستان نسبت به سایر کارخانه ها نیز از جمله این موارد است.


پس راهکار چیست ؟

انتخاب مخزن آب که دارای گارانتی بی قید و شرط تعویض می باشد.یعنی اگر مخزن شما به مشکل بخورد حتی اگر ایراد از مصرف کننده باشد مثلا مخزن از ارتفاع بیفتد ، سوراخ شود ، جسم تیز به مخزن بخورد.
کارخانه این مخزن را تعویض میکند!


گارانتی بی قید وشرط تعویض چه مزیتی دارد ؟ 

این ویژگی باعث مزیت بسیار بهتر و قوی تری نسبت به مخزن آب طبرستان می شود .

چون اولا کیفیت مخزن کاملا هم رده با این کارخانه است ، قیمت آن بسیار مناسبتر است .
و در نهایت گارانتی آن تعویض است نه تعمیر .

زیرا زمانی که یک مخزن آب قابلیت ضد جلبک بودن را دارا باشد ، از مواد اولیه درجه یک و باکیفیت درست شده باشد. ما خیالمان از کیفیت راحت شده است. حال اگر یک ضمانت نامه معتبر نیز این مخزن را گارانتی کند اعتماد ما دوچندان خواهد شد. حال اگر این گارانتی شامل تعویض محصول شود و این تعویض بی قید وشرط باشد طبیعتا ما ۱۰۰ درصد خیالمان راحت شده است.این آپشن ها در کنار یک قیمت معقول ، مناسب و رقابتی نیز در انتخاب ما موثر است.

دیگر نکات مهم در مورد مخزن آب طبرستان


۱_مخزن آب افقی طبرستان چه ویژگی هایی دارد ؟

مخزن آب افقی طبرستان ، از ۱۰۰ لیتر شروع می شود و تا سایز ۱۰/۰۰۰ لیتری تولید می شود .
کارخانه های خیلی کمی هستند که مخزن افقی ۱۰/۰۰۰ لیتری تولید میکنند .
مخزن آب افقی طبرستان با توجه به سه لایه بودن محصول و استفاده از مواد اولیه مرغوب بهترین انتخاب برای مکان هایی است که ارتفاع در آن کم است.

در مخازن افقی طول عرض ارتفاع لحاظ میشود.در پشت بام از این نوع استفاده میشود ، در مکان هایی که عرض مناسب دارید همچنین طول مناسب نیز در دسترس است مخزن آب افقی قرار طبرستان قرار بدید.

همچنین مزیت دیگری که مخازن افقی دارند مقاوت و ماندگاری بهتر آن ها است .
زیرا مخزن آب افقی پایه دارد. این پایه ها که در سطح زیر مخزن قرار دارند باعث مقاومت بالاتر آنها می شود .سطح زیر آنها زمانی که پایه داشته باشد مقاومت بهتری خواهند داشت.

پس چرا قیمت مخزن آب افقی گرانتر است ؟

دقیقا به خاطر همین پایه های آن وزن بالاتر میرود ، چون مواد بیشتر در ساخت به کار میرود. طبیعتا قیمت مخزن نیز بالاتر خواهد بود.

ویژگی های مخزن آب افقی طبرستان

 


۲_مخزن آب عمودی کوتاه طبرستان چه ویژگی هایی دارد ؟

مخزن آب عمودی کوتاه طبرستان از ۱۰۰ لیتر الی ۲۰/۰۰۰ لیتر تولید میشود. در حال حاضر به تاریخ نگارش این مقاله تنها ۴ کارخانه در کشور توانایی تولید مخزن آب ۲۰۰۰۰ لیتری پلی اتیلن را دارا می باشند .

مخازن عمودی این کارخانه در دو مدل عمودی کوتاه و عمودی بلند تولید می شوند که در قسمت کاتالوگ مخازن طبرستان ابعاد آنها نوشته شده است.

مخزن آب سه لایه عمودی طبرستان به دلیل دارا بودن لایه های محکم و ساخته شده از پلی اتیلن مرغوب پتروشیمی تبریز دارای مقاوت بالا و کیفیت مناسب می باشد .

مخازن عمودی یا ایستاده به دلیل اینکه ارتفاع دار هستند مناسب مکان هایی می باشد که ارتفاع داریم مثلا مکان هایی که باز هستند .

چرا مخزن آب عمودی فشار بهتری دارد ؟

به این دلیل که سطح زیر این مخازن صاف است مانند بطری آب ، ارتفاع آنها بیشتر است . طبیعتا فشار آب خیلی بهتری با مخازن عمودی خواهیم داشت .

ویژگی های مخزن آب عمودی طبرستان


۳_چگونه این محصول را خریداری کنیم ؟

برای مشاوره در مورد انتخاب بهترین مخزن آب پلاستیکی طبرستان میتوانید با شماره دفتر مرکزی مخزن پلاس تماس بگیرید : ۰۲۱۶۵۵۶۳۶۶۴

لیتراژمورد نظر خود را انتخاب کنید ، ابعاد مورد نظررا بررسی کنید. تماس بگیرید و قیمت بروز و با تخفیف ویژه را دریافت کنید.
پیش از این در مقاله قیمت مخزن آب پلی اتیلن اصفهان کامل در مورد نحوه ثبت سفارش صبحت کرده ایم.

شماره تماس برای سفارش مخزن آب طبرستان


۴_آیا مخازن پلاستیک طبرستان دوست دار محیط زیست هستند ؟

آیا مخازن پلاستیک طبرستان دوست دار محیط زیست محسوب می شوند؟!
مخازن پلی اتیلن گاهی به دلیل داشتن تاثیرات منفی بر روی محیط زیست مورد نقد قرار می گیرند.  در پلاستیک طبرستان طیف وسیعی از مخزن های آب تولید می شود. چهار دلیل اصلی وجود دارد که تانکر های آب،  برای محیط زیست مناسب هستند.

۱)مخازن پلی اتیلنی پلاستیک طبرستان، در صورت استفاده ی صحیح عمر طولانی ای دارند . تا سال های سال سالم باقی می مانند. واضح است که هرچه دوام یک محصول بیشتر باشد، برای محیط زیست مناسب تر است. به علاوه به دلیل قابلیت بازیافت پلی اتیلن به کار رفته در ساخت مخازن، حتی بعد از پایان عمر منبع آب طبرستان نیز می توان آن ها را بازیافت ، مجددا مورد استفاده قرار داد.

۲)اگر در تمامی خانه ها یک مخزن آب وجود داشته باشد. تقاضا برای تامین آب شهری کاهش می یابد. بنابراین نیاز به احداث سدها و تاسیسات شیرین سازی آب کمتر می شود. این خود یک مزیت آشکار برای محیط زیست محسوب می شود. همچنین هرچه تعداد مخازن آب درون شهری بیشتر باشد، تامین کلی آب آسان تر خواهد بود.

 

نتایج یک برآورد سالیانه در کشور استرالیا نشان می دهد که هر خانواده اگر تنها یک مخزن آب در خانه خود داشته باشد، این امر تقاضا برای تامین آب از منابع اصلی را حدود ۵۰۰۰۰ لیتر در سال کاهش می دهد.

۳)در مواقع سیل و طغیان آب، تانکر آب کتابی طبرستان که مخصوص ذخیره سازی آب باران هستند ، در شرکت پلاستیک طبرستان تولید می شوند. می توانند تا حد زیادی در کنترل جریان آب های سطحی مشارکت کنند. این نوع مخازن به دلیل شکل هندسی خاص خود، فضای کمی را اشغال کرده و می توانند به نوبه خود تاثیر شگرفی در کاهش پیک جریان آب ناشی از بارش های شدید داشته باشند. این عامل به تنهایی یک مزیت بسیار مهم برای محیط زیست محسوب می شود. در کنار آن می توان به جنبه های اقتصادی ناشی از خسارات کمتر در مخاطرات زیست محیطی نیز اشاره کرد.

۴)تانکرهای آب، انرژی مورد نیاز برای تصفیه و پمپاژ آب به خانه ها را کاهش می دهند. این شامل تامین انرژی مورد نیاز برای تجهیزات عظیم ذخیره آب و همچنین تامین نیروی کار لازم می شود. بنابراین از این حیث نیز محیط زیست می تواند از مزایای ذخیره سازی آب باران منتفع شود.
به طور کلی ترغیب خانواده ها به خرید انواع مختلف مخازن یا تانکرهای ذخیره سازی آب می تواند یک گام در یک مسیر صحیح باشد. چرا که در قالب یک برنامه جامع و مشترک که سازمان محیط زیست نیز به آن اشاره کرده است ، می توان تا حد زیادی به مدیریت مصرف آب در جوامع کمک کرد. از دخالت های نابه جای انسان در محیط زیست نیز جلوگیری می شود.

بررسی تاثیر مخزن آب طبرستان بر محیط زیست

 


لیست قیمت مخزن آب پلی اتیلن طبرستان/ تاریخ ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ تا اطلاع ثانوی :

[table id=3 /]

[table id=4 /]


جمع بندی :

طبرستان از لحاظ داشتن ویژگی های یک مخزن آب با کیفیت نمره ای قابل قبول دریافت می کند.اما همان طور که گفتیم ما را به سمت خیالی آسوده جهت ذخیره آب آشامیدنی داخل مخزن هدایت می کند و به خوبی این وظیفه را انجام میدهد.سه لایه بودن طبرستان خیال مارا از جلبک نزدن راحت میکند.سنگین بودن وزن مخزن و استفاده از پلی اتیلن مرغوب کیفیت این محصول را تضمین میکند.

اما قیمت نسبتا بالای مخزن طبرستان میتوانست کمتر باشد و با بررسی بازار متوجه میشویم انتخاب های ارزانتر ، اما هم رده امکان پذیر است.گارانتی این مخزن را نیز مفصل بحث کردیم که ضمانت بی قید و شرط یا تعویض کارخانه های دیگر جذابیت بیشتری ایجاد میکند.همچنین زمان کم گارانتی این محصولات نیز مورد دیگری برای جمع بندی است.

در کلام آخر مخزن طبرستان خیال مارا بابت کیفیت و کارایی راحت میکند اما قیمت آن و گارانتی آن نکته منفی این مخازن است.

دیدگاهی در مورد “خرید مخزن آب پلی اتیلن طبرستان با ۷ راهکار+چگونه مخزن آب طبرستان بخریم؟

 1. سعید گفت:

  سلام
  قیمت ها خیلی بالا می باشد

  مردمی که نان را قرضی می خرند،چطور می توانند از شما خرید نمایند؟؟؟؟

  1. makhzan.plus گفت:

   سلام دوست عزیز
   والا مخزن طبرستان رو ما معرفی کردیم در این مقاله
   بله حق با شماست قیمت مخازن طبرستان بالاست

   اما میشه از مخازن ارزانتر اما هم رده با طبرستان استفاده کرد.

   1. مهرداد گفت:

    لطفاً چند نمونه با کیفیت مخزن طبرستان و قیمت مناسب تر معرفی نمایید.
    با تشکر

    1. makhzan.plus گفت:

     سلام کاهش قیمت داشتیم با شماره ثابت ۰۹۱۲۰۳۸۳۸۳۲ تماس بگیرید

 2. حسینی گفت:

  سلام
  لطفا بهترین نمونه با کیفیت از برندی دیگر (در حد طبرستان) اما قیمت مناسب و گارانتی ۱۰ ساله بی قید و شرط رو معرفی میفرمایید؟

  1. makhzan.plus گفت:

   سلام آذین الوند آسیا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *