مقالات

معرفی برندهای آذین الوند آسیا و توان پلیمر آسیا

امروزه مخزن آب پلی اتیلن یکی از پر استفاده‌ترین اجزای ساختمان می‌باشد و یکی از تولید کنندگان این محصول برند آذین الوند آسیا و توان پلیمر آسیا می‌باشد، با توجه به گستردگی استفاده از مخازن پلی اتیلن اما هنوز خیلی از واحدها و ساختمان‌ها از مخزن استفاده نمی‌کنند و برای خرید این مخزن یکی از برند های پر استفاده مخازن آذین الوند آسیا و توان پلیمر آسیا می‌باشد. که در ادامه این مطلب به بررسی بیشتر آنها خواهیم پرداخت.

تعداد لایه های مخزن آذین الوند آسیا و توان پلیمر آسیا

مخازن پلی اتیلن با داشتن مزیت ضد جلبک بودن و عوض نشدن طعم و کیفیت، برای مصارف مختلفی از قبیل مخزن آب آشامیدنی و مخزن آب آتش نشانی و نگهداری مایعات خوراکی، استفاده می‌شود مخازن این شرکت سه لایه ضد جلبک و ضد خزه می‌باشد و با گارانتی که این شرکت به مصرف کننده می‌دهد خیال مصرف کننده از جلبک نزدن و عوض نشدن طعم و کیفیت آب داخل آن راحت است.

دو عدد مخزن آب پلی اتیلن آبی رنگ

متریال به کار رفته در ساخت مخازن پلی اتیلن آذین و توان

مواد اولیه به کار رفته در ساخت مخازن پلی اتیلن آذین و توان پلیمر آسیا

مواد اولیه به کار رفته در ساخت مخازن پلی اتیلن این کارخانه 3840 پتروشیمی تبریز می‌باشد، جنس این مواد پلی اتیلن است، اما همانطور که در مقالات گذشته گفته شد پلی اتیلن گرید های مختلفی دارد و حتما باید مخزن به کار رفته در ساخت آن فود گرید باشد که بتوان از آن برای ذخیره سازی آب شرب و آب کشاورزی و نگهداری مواد شیمیایی استفاده کرد، پس همانطور که گفته شد یکی از دغدغه های مشتریان برای خرید مخزن فود گرید بودن مواد اولیه آن است که برند آذین الوند آسیا و توان پلیمر آسیا تمامی مخازنی که می‌سازند مواد اولیه آن فود گرید و مناسب آب شرب است.

تا اینجا مقاله مخازن پلی اتیلن برند آذین الوند آسیا و توان پلیمر آسیا هم سه لایه است و هم مواد اولیه آن فود گرید می‌‌باشد و استفاده از آن کاملا استاندارد است.

گارانتی مخزن آذین الوند آسیا و توان پلیمر آسیا به چه صورت است ؟

مخازن این کارخانه دارای 60 ماه گارانتی از سمت کارخانه و معمولا 120 ماه از طرف نمایندگی مجاز پخش می‌باشد و از لحاظ گارانتی طبق بررسی‌های انجام شده از مشتریانی که این برند را خریداری کردند یکی از معتبرترین گارانتی های حال حاضر بازار مخزن در ایران می‌باشد. اما نکاتی که حتما باید برای شامل شدن مخزن برای گارانتی لازم به اجراست، زیرسازی مناسب و اصولی مخزن است، یعنی باید حتما سطح زیر مخزن صاف و تراز باشد ، سطح اصلا نرم نباشد برای مثال خاک، یا برای مثال بالای پشت بام منزل یا پارکینگ که معمولا مخزن گذاشته می‌شود نباید بالا پایین داشته باشد و حتما باید تراز باشد همچنین از گذاشتن آجر و بلوک که تعادل مخزن رو به‌هم بریزد باید اجتناب کرد همچنین گارانتی مخازن برای آب شرب می‌باشد بدیهی است مخازنی که برای نگهداری اسید و مواد شیمیایی به کار می‌رود در تمامی کارخانه های تولیدی مخزن فاقد گارانتی است و این موضوع در اساس نامه تمامی کارخانه های تولیدی می‌باشد، اگر تصمیم به خرید مخزن برای نگهداری مواد شیمیایی و اسید دارید حتما با کارشناسان ما تماس بگیرید.
در آخر در صورتی که مخزن برای نگهداری آب شرب استفاده شود و سطح زیر مخزن صاف و تراز باشد گارانتی آذین و توان یکی از گارانتی های معتبر بازار این صنعت می‌باشد.

تغییر مزه و طعم آب در مخازن آب پلی اتیلن

همان‌طور که گفته شد برای اینکه یک تانکر آب پلاستیکی مزه و طعم آب داخل آن تغییر نکند، حتما باید سه لایه باشد که نور خورشید از آن عبور نکند، و در صورتی که مخزن سه لایه باشد و نور از آن عبور نکند مخزن ضد جلبک و ضد خزه می شود که مخازن تولیدی آذین الوند آسیا و توان پلیمر آسیا به دلیل محکم بودن و استاندارد بودن لایه های آن کاملا ضد جلبک و ضد خزه می باشد و هیچ جای نگرانی برای استفاده ندارد.

یک عدد مخزن آب پلی اتیلن مشکی رنگ

انواع مدل های مخزن آذین الوند آسیا و توان پلیمر آسیا

مدل های تولیدی مخازن آذین الوند آسیا و توان پلیمر آسیا به چه صورت است ؟

مخازن آذین الوند آسیا و توان پلیمر آسیا در مدل های افقی(خوابیده) عمودی(ایستاده) کتابی(آسانرو) زیر پله تولید می‌شود یکی از متنوع‌ترین سبد محصولات متعلق به این برند می‌باشد زیرا تقریبا در تمامی مدل‌ها تولید می شود شما می‌توانید از مخازن افقی پایه دار در پشت بام از مخازن عمودی ایستاده در پارکینگ از مخازن زیر پله ای برای شمشیری ساختمان و آسانرو کتابی برای انباری استفاده کنید تمامی مدل های این مخزن در 2 مدل تک لایه و سه لایه تولید می شود که شما می‌توانید بنا به استفاده‌ای که دارید از هرکدام استفاده کنید همان طور که اشاره شد مخازن سه لایه برای آب شرب و مخازن تک لایه برای نگهداری مواد شیمیایی .

لیتراژ های تولیدی مخزن آذین الوند آسیا و توان پلیمر آسیا به چه صورت است ؟

مخازن تولیدی آذین الوند آسیا و توان پلیمر آسیا از 100 لیتر الی 20000 لیتر تولید می شود طبق اعلامی اداره آب و فاضلاب استان تهران برای هر واحد حداقل 250 لیتر و حداکثر 500 لیتر استفاده می شود یعنی برای مثال برای 8 واحد مسکونی شما می‌توانید از 2000 لیتر الی 4000 لیتر برای نگهداری آب شرب ساختمان استفاده کنید و از لحاظ میزان لیتراژ مخازن آذین الوند آسیا جزو تکمیل‌ترین سبد محصولات پلی اتیلنی در بازار می‌باشد.

مخزن آذین الوند آسیا و توان پلمیر آسیا را از کجا خریداری کنیم ؟

در حال حاضر با توجه به زیاد شدن مراکز فروش مخزن آب پلی اتیلن در کشور ، حتما لازم است که این مخازن رو از مکانی معتبر خریداری کنید، در حال حاضر سایت مخزن پلاس نمایندگی رسمی و ممتاز شرکت آذین و توان می‌باشد و شما می‌توانید برای ثبت سفارش مشاوره خرید با کارشناسان ما با شماره 09120383862 در تماس باشید که یک خرید خوب و مطمئن داشته باشید.

مخزن پلاس

سوالات متداول

  • مخزن‌های آذین الوند آسیا و توان پلیمر آسیا چند لایه‌اند؟
    سه لایه.
  • مواد اولیه مورد استفاده در ساخت مخازن چیست؟
    پلی اتیلن فود گرید.
  • مخازن شرکت های آذین الوند آسیا و توان پلیمر آسیا چه مدت گارانتی دارند؟
    60 ماه از کارخانه و معمولاً 120 ماه از نمایندگی مجاز.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *