مقالات

مخزن آب پلی اتیلن چالوس + لیست قیمت

مخزن پلی اتیلن در چالوس

مخزن آب پلی اتیلن چالوس

قیمت مخزن آب پلی اتیلن چالوس ارزان تر و مناسب تر است و به صورت مخازن تک لایه، مخازن دو لایه و سه لایه تولید می شود . که هر کدام از این نوع مخازن برای نگهداری سیالات با شرایط محیطی خاص اختصاص می یابند ، برای مثال این گونه می توان گفت که مخازن تک لایه در نگهداری از مایعات در فضای سر پوشیده به کار برده می شوند و مخازن دو لایه نیز مایعات را در فضای باز در مناطق معتدل و مخازن سه لایه نیز مایعات را در فضای باز سردسیر و گرمسیر نگهداری می کنند.

چالوس از شهرهای کهن استان مازندران در شمال کشور است ، شهر چالوس در شرق شهرستان چالوس  قرار دارد . اکثریت جمعیت شهر چالوس را بومیان کلارستاق که طبری تبار هستند تشکیل می‌دهند .

مخزن آب پلی اتیلن چالوس

مخزن آب پلاستیکی و مخزن آب ګالوانیزه پر طرفدار ترین مخزن ذخیره سازی آب از ګذشته تا الان در ایران هستند . اما به دلیل مزایای مخزن آب پلاستیکی ای که از پلی اتیلن بهداشتی و با کیفیت ساخته شده اند موجب شده کمتر کسی به دنبال خرید مخزن فلزی باشد مگر اینکه نیاز به مخزنی با ابعاد خاصی داشته باشد و یا محل نصب مخزن به گونه ای است که در کنار شعله های آتش و یا امکان برخورد اجسام به مخزن وجود داشته باشد . برای بسیاری از مصارف خانگی و صنعتی ما مخزن پلی اتیلن را پیشنهاد می کنیم .

انواع مخزن آب پلی اتیلن چالوس

 1. مخزن آب افقی : این مخزن از جمله مخزن ۱۰۰۰ افقی با داشتن ارتفاع کم در فضاهایی با محدودیت ارتفاع به خوبی قابل نصب و استفاده هستند .
 2. مخزن آب عمودی : این مخزن با اشغال کمترین سطح در مکان هایی که محدودیت ارتفاع ندارند قابل استفاده می باشند .
 3. مخزن آب مکعبی و کتابی : این مخزن در سه حجم ۲۳۰ لیتری مکعبی ، ۸۰۰ لیتری مکعبی افقی و ۱۰۰۰ لیتری و ۲۰۰۰ لیتری کتابی تولید می شوند . این مخزن مکعبی با شکل هندسی خاصشان با اشغال کمترین فضا و با امکان نصب در فضاهای بلا استفاده ، حجم ذخیره قابل توجهی را در اختیار شهروندان عزیز قرار می دهند .
 4. مخزن تک لایه: این مخزن به صورت بی رنگ و یا رنگی مطابق سفارش مشتری قابل تولید می باشند.
  کاربرد مخزن تک لایه در چیست؟ ذخیره سازی آب آشامیدنی در مکانهای تاریک و مواد غذایی و انواع مواد شیمیایی
 5. مخزن دو لایه: لایه داخلی این مخزن بی رنگ یا سفید و لایه بیرونی آنها رنگی می باشد. به دلیل وجود لایه رنگی نور کمتری  به داخل مخزن نفوذ پیدا می کند.
  کاربرد مخزن دو لایه چیست ؟ذخیره سازی آب آشامیدنی و مواد غذایی و انواع مواد شیمیایی
 6. مخزن آب سه لایه: این مخزن دارای سه لایه با رنگهای متمایز می باشند . به صورت معمول لایه های داخل و بیرونی سفید رنگ هستند و لایه میانی با رنگ مشکی مانع نفوذ از نور به داخل مخزن می شود. این مسئله در محیط های روشن علاوه بر جلوگیری از تشکیل و رشد جلبکها در داخل مخزن نگهداری آب ، مانع از تاثیر مخرب نور آفتاب و اشعه یو وی آن بر ترکیبات شیمایی دیگر سیالات ذخیره شده در این مخزن می گردد.

ضخامت و وزن تانکر آب بهداشتی چالوس  چقدر است؟

مبحث وزن مخازن کاملا بستگی به موادی که می خواهید درون آن نگهداری کنید دارد . ولی در مخزن آب چالوس به دلیل رعایت استاندارد ها می توانید هر ماده ای با هر چگالی را بریزید . این مخازن برای هر مواد و هر فضایی دارای استاندارد می باشد . پس با خیال راحت می توانید آن را خریداری کنید .

اگر می خواهید مخزن آب پلی اتیلن چالوس را در پشت بام بگذارید می توانید از مخزن های افقی استفاده کنید ، اگر می خواهید در پارکینگ خانه نصب کنید باید از مخزن های عمودی استفاده کنید ، البته بستگی به فضایی که می خواهید در آن نصب کنید هم دارد . برای مکان زیرپله هم از مخازن شیب دار استفاده کنید .

اگر برای شما فشار آب قوی مهم است می توانید از مخازن ایستاده یا عمودی استفاده کنید .

اگر هم مقاومت بالا برای شما اهمیت دارد  مخازن افقی یا خوابیده را  می توانید  تهیه کنید .

مخازن پلی اتیلن آب

مزایای مخزن آب پلی اتیلن چالوس

فروش مخازن پلی اتیلن در چالوس در مقایسه با فروش سایر تانکرها مناسب تر و به راحتی به فروش میرسد ، همچنین آنها از وزن بسیار کمتری برخوردار بوده و این مساله کاهش بسیار زیادی در هزینه های حمل و نقل ، تجهیزات مورد نیاز برای نصب ، نیروی انسانی مورد استفاده و … ایجاد می نماید .

 • نصب سریع و آسان بعلت پیش ساخته بودن
 • وزن کم و سهولت در حمل و نقل
 • مقاومت در برابر سائیدگی، خوردگی و ضربه
 • طول عمر بالا
 • بهداشتی بودن
 • هزینه پائین تعمیر و نگهداری
 • قابلیت اتصال به لوله و سایر انشعابات به روش جوشکاری اکسترودری
 • تحمل فشار زیاد از خارج مخزن
 • مقاومت فوق­ العاده در برابر تغییرات شدید آب و هوایی

قیمت منبع آب پلاستیکی چالوس

قیمت تانکر آب پلاستیکی در چالوس و و تانکر پلاستیکی عمودی دارای ارتفاع زیاد است ولی از نظر سطح ، از سطح کمتری برخوردار است .برای حل مشکل ورود تانکر ها ، از تانکر های مکعبی استفاده می شود ، بهترین قیمت تانکر آب پلاستیکی در چالوس در ابعاد ، حجم ها و سایزهای مختلف وجود دارد . قیمت تانکر آب پلاستیکی چالوس  به صورت سه لایه و چند لایه وجود دارد و از مقاومت بالایی برخوردار هستند که این برای این تانکر ها یک مزیت مهم محسوب می شود هم چنین نصب و جا به جایی این تانکرها بسیار راحت و ساده است .

ضمانت نامه مخزن های پلی اتیلن آب در چالوس 

مخزن آب پلی اتیلن در چالوس دارای ۱۰ سال ضمانت نامه کتبی از کارخانه است ، این ضمانت نامه زمانی اعتبار دارد که شرایط ضمانتنامه رعایت شده باشد . در غیر این صورت شامل ضمانت نمی شود  .

شرایط  ضمانت نامه :

سطح زیر مخزن اب صاف و تراز باشد .

در صورت داشتن زیر سازی برای مخزن باید زیر سازی بدونه شیب باشد  .

زیر مخزن آب نباید آجر یا بلوک و امثال اینها باشد  .

ضمانت این مخزن فقط شامل آب می شود ، مواد شیمیایی و روغن و … شامل ضمانت نمی شوند  .

نکات مهم برای خرید مخزن آب چالوس:

۱٫حجم مورد نیاز مخزن ذخیره آب خود را به درستی تخمین بزنید :

شما باید در کاربرد مد نظر خودتان بتوانید حجم مورد نیاز را به درستی تخمین بزنید. در کاربردهای صنعتی باید کارشناس مربوطه این موضوع را اعلام نماید.

برای استفاده از مخزن آب، به عنوان تانکر آب ساختمان  نیز به ازای هر واحد ۲۵۰ تا ۳۰۰لیتر آب نیاز خواهید داشت. یعنی به عنوان مثال برای آپارتمانی با ۴ واحد ۱۰۰۰ یا ۱۵۰۰لیتر ذخیره سازی آب نیاز است تا در صورت افت فشار و یا قطعی آب دچار کمترین مشکل شوید.

۲٫انتخاب محل نصب مخزن آب و آماده سازی آن :

این موضوع پیش پا افتاده بسیار بسیار با اهمیت است و عدم توجه به آن باعث بروز مشکلاتی خواهد شد. علاوه بر این باید شما محل هایی که مخزن از آن ها قرار است عبور داده شود مثل درب ها، راهروها و … نیز در نظر گرفته شود.

مکان نصب مخزن آب معمولاً در داخل ساختمان و در جاهایی که کمتر در معرض دید هستند انتخاب می شوند . مکان هایی همچون پارکینگ ، زیر زمین ، موتورخانه ، پشت بام و … . بنابراین باید ابعاد محل نصب مخزن و فضایی که در دسترس هست در هنگام انتخاب مخزن مد نظر قرار گیرد .برای اینکار می توانید از فروشنده بخواهید شما را راهنمایی کند و یا با ارسال لیست ابعاد به شما اندازه مناسب را تعیین نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *