مقالات

قیمت مخزن آب گالوانیزه اصفهان

مخزن آب پلی اتیلن اصفهان
قیمت مخزن آب گالوانیزه اصفهان بسته به  انواع  مختلفی از نوع جنس دارند. به دو نوع مخزن آب  (فولادی و آهنی و گالوانیزه و استیل) و تانکر پلاستیکی (پلی اتیلن و فایبرگلاس) دسته بندی می شود. انواع تانکر و انواع مخزن از لحاظ ذخیره سازی به دو نوع تانکر ذخیره مواد مایع و تانکر ذخیره گاز دسته بندی می شود.

 

قیمت مخزن آب گالوانیزه اصفهان

قیمت مخزن آب گالوانیزه اصفهان

مخزن آب گالوانیزه چیست

مخزن گالولنیزه یکی از قدیمی ترین انواع مخزن آب است که در ۱۰۰ سال گذشته به طور گسترده در صنعت مورد استفاده قرار گرفته است. مخازن گالوانیزه بر اساس نوع ورق و نحوه اتصال ورق ها به هم انواع گوناگون دارد. به دلیل مقاومت خوب ورق های گالوانیزه در شرایط مرطوب برای نگهداری آب می تواند گزینه مناسبی باشد. مخزن گتاوانیزه  هم مانند  بهترین راهکار برای بسیاری از صنایع و مصارف است.

قیمت مخزن آب گالوانیزه  اصفهان یا تانکر آب گالوانیزه یا مخزن آب گالوانیزه محفظه ای است که از فولاد که با  فلز روی پوشش داده شده است ساخته می گردد . کاربرد عمده این نوع از مخازن جهت ذخیره آب می باشد.

قیمت مخزن آب گالوانیزه اصفهان این دسته از مخازن معمولا جهت نگهداری و ذخیره آب آشامیدنی و غیر آشامیدنی در منازل ، کارخانجات ، کارگاه ها و … اسنفاده میشود.از گذشته تا به امروز مخزن گالوانیزه دارای محبوبیت بالایی بوده که در ادامه به دلایل محبوبیت این دسته از مخازن خواهیم پرداخت. مخازن گالوانیزه را میتوان در اشکال متفاوت تولید نمود که بسته به نوع نیاز مشتری متفاوت خواهد بود. عموما این دسته از مخازن را در اشکال افقی ، عمودی ، مکعب ، بیضی و … تولید و ساخته میشوند. ورق های سفید در برابر زنگ زدگی نسبت به ورق های سیاه از مقاومت بالاتری برخوردار میباشند.به همین دلیل از این دسته از ورق ها برای ساخت مخزن آب استفاده میشود.

قیمت مخزن آب گالوانیزه دست دوم اصفهان

قیمت مخزن آب گالوانیزه  اصفهان بسیار مناسب است و جهت نگه داری حجم بسیار زیادی از آب طراحی می گردند در این نوع مخازن پوشش گالوانیزه توسط فلز روی انجام پذیرد و طبق استاندارد En 10142 بایستی  ۲۷۵ گرم بر متر مربع  فلز روی بر سطح فولاد مورد نظر ما قرار بگیرد.

قیمت مخزن آب گالوانیزه اصفهان

قیمت مخزن آب گالوانیزه اصفهان

 انواع مخزن آب گالوانیزه اصفهان

اگر به دنبال بهترین مخزن آب برای ذخیره سازی و نگهداری آب هستید این مقاله میتواند به شما کمک کند. مخزن های ذخیره سازی آب عمدتا بر اساس مواد سازنده به سه دسته مخزن فلزی گالوانیزه سرد، گالوانیزه گرم، استیل، آهن سیاه، فولادی کامپوزیتی و پلاستیکی تقسیم می شوند.

 

قیمت مخزن آب گالوانیزه اصفهان

قیمت مخزن آب گالوانیزه اصفهان

خصوصیات مخزن آب گالوانیزه اصفهان

مخزن آب گالوانیزه (گرم یا سرد) یا تانکر آب گالوانیزه و یا منبع آب گالوانیزه محصولی فولادی است که توسط فلز روی روکش داده شده است و عموما جهت نگهداری آب شرب یا آب صنعتی مورد استفاده قرار میگیرد.قیمت مخزن آب گالوانیزه اصفهان یکی دیگر از خصوصیات این مخزن است.

ساخت مخزن آب گالوانیزه اصفهان

در ساخت این دسته از مخازن  نکاتی وجود دارد که این نکات با در نظر گرفتن نوع نیاز مشتری ، محل قرار گیری مخزن، ظرفیت نگهداری مخزن و … میباشد.که تمام این پارامترها با توجه به نیاز مشتری تعیین و محاسبه میشوند.قیمت مخزن آب گالوانیزه اصفهان تاثیری بسیاری در ساخت و تولید آن دارد.

مزیت مخزن آب گالوانیزه اصفهان

۱- عمر بالا     ۲- استحکام بالا در برابر شرایط آب و هوایی     ۳- قیمت مناسب     ۴- ماندگاری بالای آب         ۵- جلوگیری از نفوذ نور به داخل مخزن و در نتیجه ضد جلبک بودن آن بدون اضافه کردن هیچگونه مواد شیمیایی        ۶- خاصیت رسوب زدایی آب  ( همانند سماور ها )قیمت مخزن آب گالوانیزه اصفهان بسیار مناسب تر از جاهای دیگر است ۳-قیمت مخزن آب گالوانیزه اصفهان مناسب تر از دیگر جاهاست

دیدگاهی در مورد “قیمت مخزن آب گالوانیزه اصفهان

 1. محمد گفت:

  داداش قیمت رو کجاش گذاشتید

  1. سیامک گفت:

   دروغ گویی ایرانیاست میگن لیست قیمت ولی خبری نیست
   فکر میکنن اینجوری مشتری اعتماد میکنه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *