مقالات

خرید مخزن آب پلی اتیلن اصفهان با ۵ راهکار

مخزن آب پلی اتیلن اصفهان

در این مقاله به بررسی کامل خرید منبع آب پلی اتیلن اصفهان با ۵ راهکار حرفه ای خواهیم پرداخت . مخزن آب پلی اتیلن اصفهان در این روز ها کمک های زیادی به مشکل کم آبی کرده است . افت شدید فشار آب و قطعی آب سبب شده است که برای نیاز های شدید آبی از جمله استحمام و نوشیدن به فکر راه چاره ای باشیم که یکی از راه ها ذخیره آب در تانکر آب پلاستیکی اصفهان می باشد. اگر چه  مخزن آب اصفهان به عنوان راه حلی برای مشکل بی آبی نیست ، اما استفاده از مخزن آب کمک میکند که شما بتوانید در زمان هایی که آب در لوله ها هست به میزان حجم مخزن جمع آوری کرده و در زمان نیاز از آن استفاده کنید. مخزن آب پلی اتیلن اصفهان دارای کیفیت ها و کاربرد ها و قیمت های متفاوتی است.

خرید تانکر آی پلاستیکی اضفهان

شرکت مخزن پلاس با بیشتر از ۱۰ سال تجربه امکان فروش و ارسال مخزن آب پلی اتیلن اصفهان را دارا می باشد. شرکت مخزن پلاس، با شناخت  مناسب بودن قیمت مخزن  آب پلی اتیلن اصفهان و شناسایی بازارهای هدف این کالا اهمیت سرمایه گذاری و تحقیق در بهینه سازی و ارتقای سطح کیفی محصولات را درک کرده است. این شرکت سعی دارد تا در راستای فعالیتهای تخصصی خود با تیمی مجرب و کاردان در پی بسط سبد محصولات و توسعه شبکه خدمات مشتریان می باشد.

فروش مخزن  آب پلاستیکی اصفهان ارزان تر و مناسب تر است و به صورت مخازن تک لایه ، مخازن دو لایه و سه لایه تولید می شود ، که هر کدام از این نوع مخازن پلی اتیلن برای نگهداری سیالات با شرایط محیطی خاص اختصاص می یابند. برای مثال این گونه می توان گفت که مخازن تک لایه در نگهداری از مایعات در فضای سر پوشیده به کار برده می شوند. مخازن دو لایه نیز مایعات را در فضای باز در مناطق معتدل و مخازن سه لایه نیز مایعات را در فضای باز سردسیر و گرمسیر نگهداری می کنند.

بعد از مطالعه مقاله و بررسی کامل منبع آب پلی اتیلن اصفهان جهت کسب مشاوره رایگان و فروش مخزن آب در اصفهان با ما تماس بگیرید.

۰۲۱-۲۲۲۰۱۱۹۵

۰۲۱-۶۵۵۶۳۶۶۴

۰۹۱۲۰۳۸۳۸۳۲

انواع مخزن آب پلی اتیلن اصفهان

 

تانکر آب پلاستیکی اصفهان از پلی اتیلن تهیه شده است ، مخزن پلی اتیلن اصفهان از پلی اتیلنی که بسیار مقاوم و استاندار است و از کیفیت بالایی برخوردار هستند . قیمت تانکر آب پلاستیکی اصفهان در انواع و اقسام مختلفی وجود دارد که می توان به تانکر پلاستیکی عمودی اصفهان ، تانکر پلاستیکی افقی اصفهان ، تانکر پلاستیکی مکعبی اصفهان ، تانکر پلاستیکی زیر پله ایی و … اشاره کنیم .

مخزن آب افقی اصفهان: مخزن آب افقی اصفهان از ۷۰ لیتر تا ۵۰۰۰ لیتر به صورت تک لایه (تک جداره) و سه لایه (سه جداره) موجود است. مخازن افقی عموماً برای نصب در پشت بام ها مورد استفاده قرار می گیرند.

مخزن آب عمودی اصفهان: مخزن آب عمودی اصفهان (ایستاده) از ۱۰۰ لیتر تا ۲۰۰۰۰ لیتر و در انواع تک لایه و سه لایه تولید شده و آماده فروش است.

مخزن آب مکعبی اصفهان : مخزن آب مکعبی اصفهان که در بازار برخی آن را با عنوان مخزن آسانرو نیز می شناسند در حجم های ۲۳۰، ۸۰۰، ۱۰۰۰ و ۲۰۰۰ لیتری موجود می باشند. طراحی منحصر به فرد این مخازن موجب شده است تا بتوان آنها را از باریکترین درب ها عبور داده و در فضاهای باریک و کوچک نیز قابل نصب باشند.

مخزن زیرپله: مخزن  آب پلی اتیلن اصفهان زیرپله ای قابل نصب در فضای زیرپله ها در حجم های ۵۰۰ لیتر و ۱۰۰ لیتر.

مخزن قیفی: مخزن قیفی یا مخروطی با داشتن انتهای پایینی قیفی شکل امکان تخلیه مایعات و مواد به شکل کامل را مهیا می کنند.مخازن قیفی در احجام ۲۰۰ ، ۵۰۰ ، ۱۰۰۰ ، ۱۵۰۰ و ۲۰۰۰ لیتر و به صورت تک لایه و سه لایه در پلاستونیک تولید می شوند.

مخزن آب انبساط اصفهان:  مخزن آب پلاستیکی انبساط اصفهان به صورت دولایه فوم دار و همچنین چهار لایه فوم دار تولید و قابل فروش می باشند. مخزن انبساط فوم دار که در دسته ی مخازن انبساط باز قرار می گیرد به منظور ذخیره سازی حجم آب اضافی که بر اثر گرما ایجاد شده است مورد استفاده قرار می گیرد. و باعث جلوگیری از اتلاف انرژی و گرمای آب موتورخانه می شود.

تانکر آب پلی اتیلن اصفهان

مخزن آب پلی اتیلن اصفهان به کدام نواحی این شهر ارسال می شود ؟

شهر اصفهان یکی از کلان شهر های ایران می باشد ، و مانند سایر استان ها از شهرستان های مختلفی تشکیل شده است .
همچنین شهر اصفهان یکی از شهرهای کم آب می باشد پس نیاز به مخزن آب در این استان بسیار نیاز است .

مخزن آب پلی اتیلن اصفهان به شهرستان های : نجف آباد ، خمینی شهر ، نطنز ، آران و بیدگل ، گلپایگان ، شاهین شهر ، چادگان ، فلاورجان ، نایین ، مبارکه ، میمه ، خوراسگان ، نصر آباد ، خوانسار ، دولت آباد ، اصغر آباد ، زرین شهر ، فولاد شهر ف شهرضا  ارسال و پخش می شود.

همچنین این محصولات به ناحیه های استان اصفهان از جمله : مرادویچ ، جلفا ، شیخ صدوق ، زاینده رو ،  مهر آباد ، مشتاق ، چهارباغ ، عباس آباد ، میرزا طاهر اصفهان ، بهارستان ،

سپاهان شهر  ارسال و پخش می شود . برای اطلاع از قیمت کرایه حمل ارسال بار مخزن آب به استان اصفهان با پشتیبانی تماس بگیرید.

معرفی مناطق مختلف شهر اصفهان

این عکس از سایت تابناک گرفته شده است.

قیمت مخزن  آب پلی اتیلن اصفهان

 

قیمت تانکر آب پلاستیکی اصفهان و و تانکر پلاستیکی عمودی دارای ارتفاع زیاد است ولی از نظر سطح ، از سطح کمتری برخوردار است .برای حل مشکل ورود تانکر ها ، از تانکر های مکعبی استفاده می شود ، بهترین قیمت تانکر آب پلاستیکی اصفهان  در ابعاد ، حجم ها و سایزهای مختلف وجود دارد . قیمت تانکر آب پلاستیکی اصفهان  به صورت سه لایه و چند لایه وجود دارد و از مقاومت بالایی برخوردار هستند که این برای این تانکر ها یک مزیت مهم محسوب می شود هم چنین نصب و جا به جایی این تانکرها بسیار راحت و ساده است .

مصارف و مناسب بودن قیمت تانکر آب پلاستیکی اصفهان در منازل جهت ذخیره سازی آب مصرفی ، در کارخانه ها و کارگاه ها برای نگهداری مواد شیمیایی ، برای مصارف کشاورزی ، در صنایع و … کاربرد دارد هم چنین این تانکر ها به گونه ایی طراحی شده اند که کاملا ضد جلبک هستند .

قیمت مخازن پلی اتیلن در اصفهان در انواع تک جداره، دوجداره و سه جداره جهت نگهداری انواع مایعات سبک، سنگین و انواع مایعات شیمیایی تولید می شود.

 • مخازن تک جداره جهت نگهداری مایعات در فضای سر پوشیده
 • مخازن تک جداره رنگی جهت نگهداری مایعات در فضای سرپوشیده
 • مخازن دو جداره جهت نگهداری مایعات در فضای باز در مناطق معتدل
 • مخازن سه جداره جهت نگهداری مایعات در فضای باز سردسیر و گرمسیر

قیمت تانکر آب پلی اتیلن اصفهان

ضخامت و وزن مخزن های آب پلی اتیلن در اصفهان  چقدر است؟

مبحث وزن مخزن های آب پلی اتیلن اصفهان مخازن کاملا بستگی به موادی که می خواهید درون آن نگهداری کنید دارد . ولی در مخزن آب اصفهان به دلیل رعایت استاندارد ها میتوانید هر ماده ای با هر چگالی را بریزید . این مخازن برای هر مواد و هر فضایی دارای استاندارد می باشد . پس با خیال راحت می توانید آن را خریداری کنید .

اگر می خواهید مخزن آب پلی اتیلن اصفهان را در پشت بام بگذارید می توانید از مخزن های افقی استفاده کنید ، اگر می خواهید در پارکینگ خانه نصب کنید باید از مخزن های عمودی استفاده کنید ، البته بستگی به فضایی که می خواهید در آن نصب کنید هم دارد . برای مکان زیرپله هم از مخازن شیب دار استفاده کنید .

اگر برای شما فشار آب قوی مهم است می توانید از مخازن ایستاده یا عمودی استفاده کنید .

اگر هم مقاومت بالا برای شما اهمیت دارد  مخازن افقی یا خوابیده را  می توانید  تهیه کنید .

اگر بعد ار نصب این منابع آب فشار آب مناسب نبود ، میتوانید از پمپ آب اصفهان نیز استفاده کنید.

مخزن آب پلی اتیلن اصفهان را با ۵ راهکار بخرید !

۱_ابعاد خود را اندازه گیری کنید ، اگر اندازه شما دارای محدودیت است از مخازن آسانرو اصفهان استفاده کنید. اگر برای پشت بام میخواهید تانکر آب قرار بدیذ از مخازن افقی استفاده کنی
همچنین برای نصب منبع آب در پارکینگ از مخازن عمودی استفاده کنید.

۲_برای خرید مخزن آب اصفهان حتما به این نکته توجه کنید که گارانتی این مخزن ، دارای ۲ شرط می باشد. یکی اینکه سطح زیر مخزن آب صاف و تراز باشد . شرط دیگر آن است که در سطح زیر این محصول از آجر و بلوک به هیچ عنوان استفاده نکنید.

۳_اگر مخزن آب اصفهان را برای ذخیره آب خریداری میکنید حتما از تانکر آب سه لایه اصفهان استفاده کنید. زیرا این مخازن به هیچ عنوان جلبک نمیزند و آنتی باکتریال است .

۴_برای اتصلات و نصب بوشن های برنجی مخزن آب اصفهان دقت کنید . اگر سایز لوله شما سه سانتی متر است حتما از فیتینگ برنجی ۱ اینچ استفاده کنید.

۵_برای خرید تانکر آب در اصفهان از مخزنی استفاده کنید که از پلی اتیلن ۳۸۴۰ پتروشیمی تبریز درست شده باشد .

فرایند تولید مخزن  آب پلی اتیلن اصفهان

براي نگهداري موادي نظير آب آشاميدني که مسائل بهداشتي و زيست محيطي نظير عدم تغيير بو.مزه و خصوصيات (با گذشت زمان) براي آنها بسيار مهم است. و چون پلي اتيلن ماده اي است که از لحاظ شيميايي غير فعال بوده و با مواد ديگر واکنش نمي دهد. اين خصوصيت و مناسب بودن قیمت مخازن پلی اتیلن در اصفهان. باعث شده پلی اتیلن بهترين گزينه برای تولید مخازن باشند.

مخزن پلي اتيلني به علت مقاومت مناسب در برابر شرايط جوي مختلف و انعطاف پذيري از دوام بالايي برخوردار بوده و زمان کاربري نسبتاً طولاني دارند. ضمناً در مواردي که نياز به مدفون نمودن تانک وجود دارد .(نظير تانکهاي سپتيک) انعطاف پذيري پلي اتيلن مقاومت آن را در مقابل فشار ها و نيروهاي اعمالي بالا مي برد. به علاوه، به علت خاصيت ضد خوردگي پلي اتيلن، تانک هاي پلي اتيلني (مخزن) در زمين-هاي مرطوب از دوام بسيار بالايي برخوردار هستند.

 

فرآیند قالبگیری دورانی یکی از فرآیندهای شکل ده  پلاستیک هاست که در دمای بالا . فشار پایین و به صورت قالب باز جهت تولید قطعات توخالی. یکپارچه و بدون تنش های پسماند به کار می رود. در این فرایند با حداقل هزینه، اشکال بسیار پیچیده با کمترین میزان ضایعات تولید می شوند. قالب گیری چرخشی در فشار اتمسفر انجام می شود. و به جای استفاده از ذوب کردن و تزریق مواد به داخل قالب، مواد در داخل قالب ذوب می شوند. در این فرآیند برای انتقال حرارت مناسب در قالب معمولاً از ماده قالب گیری شونده پودری استفاده می گردد.

عوامل تأثیر گذار در این فرآیند عبارت هستند از : دما. زمان قالب گیری، روش و سرعت سرد کردن. سرعت چرخش قالب و نسبت سرعت محورهای چرخش.

مناسب بودن قیمت تانکر آب پلاستیکی اصفهان از مزایای شرکت مخزن پلاس میباشد.

روش تولید منبع آب پلی اتیلن

مزایای مخزن  آب پلی اتیلن اصفهان

فروش مخازن پلی اتیلن در اصفهان در مقایسه با فروش سایر تانکرها مناسب تر و به راحتی به فروش میرسد. همچنین آنها از وزن بسیار کمتری برخوردار بوده . این مساله کاهش بسیار زیادی در هزینه های حمل و نقل .تجهیزات مورد نیاز برای نصب، نیروی انسانی مورد استفاده و … ایجاد می نماید.

 • نصب سریع و آسان بعلت پیش ساخته بودن
 • وزن کم و سهولت در حمل و نقل
 • مقاومت در برابر سائیدگی، خوردگی و ضربه
 • طول عمر بالا
 • بهداشتی بودن
 • هزینه پائین تعمیر و نگهداری
 • قابلیت اتصال به لوله و سایر انشعابات به روش جوشکاری اکسترودری
 • تحمل فشار زیاد از خارج مخزن
 • مقاومت فوق­ العاده در برابر تغییرات شدید آب و هوایی

مزایای تانکر آب پلاستیکی اصفهان

نصب مخزن  آب پلی اتیلن اصفهان

فروش مخازن پلی اتیلن در اصقهان همراه با نصب آن انجام میشود.مخازن پلی اتیلن اصفهان در مقایسه با سایر مخازن وتانکرها از وزن بسیار کمتری برخوردار بوده . این مساله کاهش بسیار زیادی در هزینه‌های حمل و نقل،تجهیزات مورد نیاز برای نصب،نیروی انسانی مورد استفاده و.. ایجاد می‌نماید.همچنین ساخت و توسعه سازه‌هاى زیرین و سطحى مخازن هم بطریق متداول و. هم از طریق تکنولوژى جدید شرکت امکان پذیر است .که این خود منجر به بالا رفتن سرعت نصب کلیه تجهیزات می‌شود.

فروش مخازن پلی اتیلن در اصفهان  قیمت بسیار ارزان تری دارد که برروی نصب آن هم تاثیر خوبی میگذارد.این مخازن قابلیت این را دارند تا هم به صورت مدفون هم به صورت روباز(زمینی و هوایی) نصب شوند .همچنین به صورت استوانه افقی و یا در احجام کوچکتر به صورت استوانه عمودی قابل نصب هستند.

کیفیت مخزن  آب پلی اتیلن اصفهان

 

رادمان پلاست جزء با سابقه ترین تولیدکنندگان محصولات پلی اتیلنی در ایران می باشند. برای اهمیت ویژه به کیفیت محصولات خود توانسته اند تولید کننده مطرح در حوزه محصولات پلی اتیلنی تبدیل شوند.

بدون شک، مخازن آب این شرکت جزء بهترین مخازن موجود در بازار و تانکر آب پلی اتیلن اصفهان می باشند. در تولید آنها از طراحی های بروز، مواد اولیه درجه یک و همچنین مواد فود گرید استفاده شده است . به دلیل رعایت استانداردها و نکات بهداشتی توانسته اند گواهی نامه های مربوطه در این خصوص را کسب نمایند. کسب این گواهینامه ها  دشوار بوده و تعداد معدودی از شرکت های فعال در مخزن آن را کسب کرده انذ.

ضمانت نامه مخزن های پلی اتیلن آب اصفهان :

مخزن آب پلی اتیلن در اصفهان دارای ۱۰ سال ضمانت نامه کتبی از کارخانه است. این ضمانت نامه زمانی اعتبار دارد که شرایط ضمانت  نامه رعایت شده باشد . در غیر این صورت شامل ضمانت نمیشود .

شرایط  ضمانت نامه :

سطح زیر مخزن اب صاف و تراز باشد .

در صورت داشتن زیر سازی برای مخزن باید زیر سازی بدونه شیب باشد .

زیر مخزن آب نباید آجر یا بلوک و امثال اینها باشد .

ضمانت این مخزن فقط شامل آب می شود ، مواد شیمیایی و روغن و … شامل ضمانت نمی شوند .

گارانتی تانکر آب پلی اتیلن اصفهان

جمع بندی :

 • گارانتی و ضمانت این مخزن  اصلی کارخانه می باشد
 • شرکت مخزن پلاس به سراسر کشور ارسال دارد
 • مخازن پلی اتیلن اصفهان با کیفیت و درجه یک می باشد

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *