مقالات

قیمت مخزن پلی اتیلن ۳۰۰۰ لیتری

مخزن پلی اتیلن 3000 لیتری

قیمت مخزن پلی اتیلن ۳۰۰۰ لیتری که از مخزن های پلاستیکی و قابل انعطاف با دوامی می باشد معمولا در جاها یی به کار برده می شودکه دارای صنعت کشاورزی و همچنین نیاز به ذخیره آب و مواد و .. دارند . مخازن پلی اتیلنی سه لایه نیز جزو پر فروش ترین نوع مخازن پلی اتیلنی به شمار می آید.

قیمت مخزن پلی اتیلن ۳۰۰۰ لیتری 

از این رو می توان با بهترین قیمت مخزن پلی اتیلن ۳۰۰۰ لیتری نمونه ها و با کیفیت ترین آن ها را در بازار تهران تهیه نمود در هنگام خرید و فروش مخزن پلی اتیلن لازم است که دقت شودتا مخزن پلی اتیلن ۳۰۰۰ لیتری مورد نظر دارای نشان مل یا استاندارد ایران و همچنین تاییدیه از وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی باشدتا جنس مرغوب و با کیفیت و واقعی خریداری شود.

قیمت مخزن پلی اتیلن 3000لیتری

قیمت مخزن پلی اتیلن ۳۰۰۰ لیتری

تولید مخزن پلی اتیلن ۳۰۰۰ لیتری

قیمت مخزن پلی اتیلن ۳۰۰۰ لیتری منایب و مقرون به صرفه است و تولید و خرید و فروش مخازن پلی اتیلن در شهر تهران همراه با نشان های استاندارد و تاییدیه هایلازم از وزارت بهداشت و .. می باشد .فروش مخازن پلی اتیلن در جا های معتبر و آگاه همراه با ضمانت نامه ارائه می شود ودر تهران خدمات پس از فروش نیز به همراه فروش مخازن به خریداران محترم توسط مکان های معتبر ارائه می شود .مخازن پلی اتیلنی همانطور که گفته شد تانکر های پلاستیکی هستند کهجهت نگهداری انواع مایعات به فروش می رسد و هر کس بر حسب نیاز می تواند از انواع تک لایه و دولایه و سه لایه آن در حجم ها و سایز های متفاوت تهیه کند.

قیمت مخزن پلی اتیلن 3000لیتری

قیمت مخزن پلی اتیلن ۳۰۰۰لیتری

 ویژگی های مخزن پلی اتیلن ۳۰۰۰ لیتری

ویژگی ها

  • دارای درب پیچی
  • حمل و نقل آسان
  • انتقال حرارت پایین
  • نصب راحت و آسان
  • مقاومت در برابر خوردگی
  • دوام، مقاومت و عمر طولانی
  • ابعاد ۱۶۵×۱۵۵×۲۰۰ سانتی متری
  • تنوع رنگ بنا به درخواست مشتری
  • قیمت مخزن پلی اتیلن ۳۰۰۰ لیتری یکی دیگر از ویژگی های این مخزن به حساب میاد زیزا مناسب تر از نوع دیگر مخازن است.

انواع مخزن پلی اتیلن ۳۰۰۰ لیتری

مخزن پلی اتیلن ۳۰۰۰ لیتری تک جداره مناسب برای نگهداری مایعات در فضای سر پوشیده

مخزن پلی اتیلن ۳۰۰۰ لیتری تک جداره رنگی مناسب برای نگهداری مایعات در فضای سرپوشیده

مخزن پلی اتیلن ۳۰۰۰ لیتری دو جداره مناسب برای نگهداری مایعات در فضای باز در مناطق معتدل

مخزن پلی اتیلن۳۰۰۰ لیتری سه جداره مناسب برای نگهداری مایعات در فضای باز مناطق سردسیر و گرمسیر

قیمت مخزن پلی اتیلن 3000لیتری

قیمت مخزن پلی اتیلن ۳۰۰۰ لیتری

نصب مخزن پلی اتیلن ۳۰۰۰ لیتری

نصب مخزن پلی اتیلن ۳۰۰۰ لیتری سه لایه عمودی ضد جلبک (دارای فیلتر نوری طول موج ۴۰۰ تا ۷۰۰ نانومتر ) و آنتی باکتریال برای ذخیره آب شیرین در محیطهای کاملا روشن پیشنهاد می گردد. امکان نصب انواع مخزن پلی اتیلن ۳۰۰۰ لیتری دو لایه ، فوم دار ، چهار لایه و پنج لایه به صورت سفارشی نیز وجود دارد. مخزن پلی اتیلن ۳۰۰۰ لیتری سه لایه عمودی. مخزن پلی اتیلن ۳۰۰۰ لیتری جزو نصب این شرکت می باشد. آب در مخزن پلی اتیلن ۳۰۰۰ لیتری گوارایی خود را کاملا حفظ کرده هیچ گونه بو و طعمی به آن افزوده نمی شود.به دلیل خاصیت ضد خوردگی، امکان نگهداری طیفی وسیعی از مایعات با PH اسیدی و بازی در این مخزن وجود دارد. با این وجود لطفا برای اطمینان از سازگاری ماده شیمایی قبل از خرید با ما مشورت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *