پیش از خرید محصول مورد نظر به نکات زیر توجه کنید و در صورت وجود مشکل با کارشناسان فروش تماس بگیرید:

ابعاد مخزن

ابعاد مخازن (طول، عرض/قطر، ارتفاع) را اندازه گیری نمایید و با فضای محل نصب مخزن مقایسه نمایید
برای اطلاع از ابعاد هر مخزن در سایت مخزن پلاس بر روی محصول مورد نظر کلیک کنید در توضیح هر محصول اندازه محصول قید شده است.
بهتر است فضای بیشتری بر روی درب مخزن برای بازدید و سرویس فلوتر در دسترس باشد پیشنهاد مخزن پلاس این است که ده سانتی متر ارتفاع بیشتری را در نظر بگیرید.

مشخص کردن حجم مخزن

مطابق اعلام شرکت آب و فاضلاب ، هر واحد نیاز به داشتن حجم ذخیره ای برابر ۲۵۰ لیتر می باشد. این میزان می تواند در شهرهای مختلف متفاوت باشد. ساعات قطعی آب ، میزان فشار شبکه شهری و … از موارد حجم ذخیره سازی می باشند.
در صورتی که مصرف آبتان بالاست یا از کولر آبی استفاده میکنید پیشنهاد ما استفاده از حجم بالاتر است به عبارتی دیگر در صورت مصرف بالا نیاز به داشتن حجم ذخیره ای برابر ۴۵۰ یا ۵۰۰ لیتر به ازای هر واحد می باشد اما در صورت حجم استفاده معمول همان 250 لیتر کفایت می کند.

تعیین تعداد لایه مورد نیاز

کلیه مخازن پلی اتیلن به دو صورت تک لایه و سه لایه تولید می شوند.
ضخامت این دو با یکدیگر یکسان است و تنها تفاوت بین مخازن تک لایه و سه لایه وجود یک لایه تیره رنگ در مخازن سه لایه جهت جلوگیری از نفوذ نور است. نور شرایط را برای رشد جلبک ها فراهم می کند و مزه آب را تغییر می دهد به همین دلیل برای آب شرب باید از مخازن سه لایه استفاده کرد.
برای مواد شیمیایی خورنده سازگار با پلی اتیلن با چگالی نزدیک به چگالی آب از جمله گازوییل و مواد مایع از مخازن تک لایه و سه لایه می توان استفاده کرد. تنها در مخازن تک لایه امکان مشاهده سطح مایع درون مخزن از بیرون آن وجود دارد.
توجه: در صورتی که از چگالی ماده ای که قصد ذخیره سازی آن را دارید از جمله انواع اسید اطلاع ندارید با کارشناسان ما تماس بگیرید تا از سازگاری کامل آن اطمینان حاصل نمایید.

تعیین اتصالات، محل نصب و لوازم جانبی

مخازن تولید شده در کارخانه به صورت پیش فرض فاقد اتصالات ورودی و خروجی هستند و مطابق درخواست مشتریان عزیز امکان نصب این اتصالات بر روی مخازن قبل از ارسال در انبار کارخانه وجود دارد.

شرایط استفاده صحیح از مخازن

محل نصب و قرارگیری مخزن پلی اتیلن صاف و یکپارچه باشد و درب مخزن همیشه بسته نگهداری شود همچنین این مخازن نباید روی شیب یا سطح غیرمسطح نصب شوند.
سطح زیر مخزن باید بزرگتر از کف مخزن باشد. و همچنین توجه فرمایید

نحوه پرداخت و تصفیه حساب
به دو روش می توانید اقدام به پرداخت مبلغ سفارش خود نمایید. پرداخت اینترنتی و یا پرداخت کارت به کارت یا واریز به حساب.
۱-روش پرداخت اینترنتی
• پرداخت کل مبلغ به صورت اینترنتی بعد از افزودن به سبد خرید و تسویه حساب محصول

۲-روش پرداخت از طریق کارت به کارت یا واریز به حساب
• پرداخت کل مبلغ به شماره کارت 6037697543144239 به نام محمدامین چوبداران نزد بانک صادرات و اعلام شماره پیگیری به شماره
• 02122239520
• و یا پرداخت مبلغی به عنوان بیعانه و پرداخت مابقی در محل تحویل به صورت نقدی و یا از طریق دستگاه کارت خوان

قوانین و مقررات

در صورت استفاده شما از سایت مخزن پلاس و سفارش كالا از این سایت به معنی توافق کامل شما با شرايط و مقررات تلقی می شود.
به صورت پیش فرض تمامی مخزن ها و و وان ها به صورت خام بوده و بدون اتصالات می باشند . در صورت نیاز به ورودی ، خروجی و شناور شما می توانید با کارشناسان فروش ما تماس حاصل فرمایید و یا در توضیحات سفارش به ما اطلاع دهید.
تمام محصولات عرضه شده در این سایت دارای 5 سال گارانتی می باشند.مشتریان گرامی در هنگام دریافت محصول خود حتماً برگه گارانتی و یا برگه خرید را دریافت و تا پایان مدت زمان گارانتی نزد خود نگه دارند.
دقت در خرید کالا و توجه به مشخصاتی از قبیل اندازه، نوع ، رنگ و غیره به عهده خریدار می باشد ، لذا قبل از تایید سفارش موارد مذکور را به دقت بررسی نمایید. همچنین هنگام تحویل گرفتن کالا از صحت کالای ارسالی اطمینان حاصل نموده و در صورت بروز مشکل با قسمت پیگیری سفارش تماس حاصل نمایید.
محتوا
کلیه محتویات سایت مخزن پلاس شامل قانون حق تکثیر و کپی رایت بوده و مربوط به سایت مخزن پلاس است.
مخزن پلاس خود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران می‌داند، لطفا در صورت مشاهده هرگونه تخلف، مراتب را از طریق کانال‏‌های ارتباطی ذکر شده با ما در میان بگذارید